Як перевірити діодний міст. Як на перемикати мости.

Доданий міст є двухполуперіодним випрямлячем змінного струму. Він служить для перетворення електричного струму змінної полярності в ток з постійною полярністю напруги. Будь діодний міст складається з чотирьох діодів, з'єднаних за однією і тією ж схемою. Діодний міст може бути виконаний з окремих елементів, змонтованих будь-яким доступним способом, або у вигляді готової збірки. Він є одним з ключових вузлів всіх джерел живлення постійного струму, що працюють від змінного струму. Однією з частих причин непрацездатності джерел живлення є саме вихід з ладу діодного міст а. Тому, якщо знати, як перевірити діодний міст , можна швидко виявити даний тип несправності і провести необхідну заміну деталей.
Вам знадобиться
  • Тестер, що допускає вимір опору в діапазоні 100-1000 ом.
Інструкція
1
Підготуйте діодний міст до перевірки. Розімкніть одне із з'єднань діодів між собою. Якщо з'єднання здійснені за допомогою пайки, відпаяти два діода в місці їх з'єднання. Це необхідно для виключення впливу складних несправностей (пробою відразу декількох діодів) на результати тестування. Якщо доданий міст виконаний у вигляді єдиної зборки, підготовки до перевірки не потрібно.
2
Підготуйте тестер до роботи. Встановіть режим вимірювання опору з максимальним значенням 1000 ом. Перевірте працездатність тестера, накоротко замкнувши контакти щупів. Відобразитися значення опору має дорівнювати нулю.
3
Перевірте працездатність діодів. Виміряйте опір кожного діода окремо в двох напрямках. Підключіть щупи тестера до висновків діода. Зніміть показання значення опору. Поміняйте щупи місцями. Знову зніміть показання. Працездатний діод повинен мати опір кількасот ом в одному напрямку (залежить від матеріалу напівпровідника - кремній або германій) і нескінченне опір в іншому. Якщо діод має низький опір при його вимірі в обох напрямках, значить, діод пробитий накоротко. Якщо в обох напрямках діод має нескінченну опір, значить, діод пробитий на обрив. Діодні міст и в вигляді збірок перевіряються аналогічно. При їх перевірці через пробою відразу декількох діодів, працездатний діод може бути виявлений як несправний. Але це нічого не змінює, оскільки доведеться замінити всю збірку.
Зверніть увагу
Уникайте перевірки працездатності діодів за допомогою підключення через них ламп розжарювання. Струм, що йде через діод, може перевищити максимальне значення, допустиме для діодів даної серії і він буде виведений з ладу.
Корисна порада
Можна провести швидку перевірку діодного моста на предмет несправності, вимірявши опір в двох напрямках між його виходами. Міст має пропускати струм в одному напрямку і не пропускати в іншому. Не виконання даної умови означає несправність діодного моста. Однак його виконання не означає того, що міст справний.
Кожен автолюбитель знає, що джерелом електричного струму в автомобілі служить акумуляторна батарея та генератор змінного струму. Але не всі розуміють, що змінний струм не підходить для роботи автомобіля і його необхідно «випрямити». Для цієї мети служить діодний міст.

За будовою це електрична схема, призначена для перетворення в автомобілі змінного струму в постійний. Діодний міст складається, як правило, з 6 діодів і встановлюється на корпусі генератора. Таке випрямлення в електротехніці називається двухполуперіодним. Залежно від умов експлуатації автомобіля діодний міст може вийти з ладу раніше чи пізніше заявленого виробником терміну, але так чи інакше будь-які деталі зношуються. Найчастіше це відбувається при попаданні вологи в генератор (мийка авто, перетин водних перешкод) або в зимовий час, коли при «прикурювання» від іншого автомобіля недосвідчені власники плутають полярність проводів. Якщо діодний міст виходить з ладу, акумуляторна батарея автомобіля не отримує підзарядку, або, навпаки, перезаряджається, що призводить до скипанню електроліту. Перевірити діодний міст самостійно найкраще за допомогою контрольної лампи (перенесення) або тестера. Для повноти перевірки бажано скористатися двома способами. Спочатку підключаємо до мінусової клеми акумулятора пластину діодного моста (також мінусову), яка притиснута до корпусу генератора. Потім підключаємо один кінець перенесення до плюсової клеми акумулятора. Вільним кінцем перенесення доторкається до клеми виходу з додаткових діодів, болту плюсового виводу і точкам підключення обмотки статора. У всіх випадках лампа не повинна загорятися. Якщо вона загоряється, то пробитий діодний міст. На наступному етапі належить перевірити діодний міст самостійно на обрив. Для цього міняємо підключення мінусовій пластини діодного моста з мінусовою клеми акумулятора на плюсову, один кінець перенесення закріплюємо на «мінус» акумулятора, а вільним кінцем перенесення підключаємося в тих же точках, що й колись. В цьому випадку лампа повинна горіти яскравим світлом. Якщо вона не світиться - на якомусь з висновків стався обрив діода в цепі.С допомогою тестера перевірка діодів відбувається наступним чином: виставляємо режим «прозвона» напівпровідників з межею 1кОм і починаємо «прозванивать» кожен діод. Якщо діод справний, то значення в одну сторону буде 400-800 Ом, а в іншу - нескінченність. Автовласники, які вміють поводитися з паяльником і пінцетом, без праці можуть випаяти що у непридатність діод і замінити його новим. Вся операція по заміні займе не більше півгодини.