Як спіймати рибу взимку.

Зимова риболовля дуже відрізняється від літньої. Але якщо риболовля - ваше давнє хобі, то ви знаєте, що ловля риби приносить задоволення при будь-якій погоді. Просто на зимову риболовлю потрібно одягнутися тепліше і змінити літні снасті на зимові.
Вам знадобиться
  • Теплий одяг
  • Кригобури
  • Зимові снасті
  • Ящик
Інструкція
1
Перед тим, як їхати на зимову риболовлю, потрібно повністю екіпіруватися, так як раптова негода або відсутність тих чи інших снастей можуть безнадійно зіпсувати виїзд. Тому обов'язково потрібно придбати теплу комфортну одяг (термобілизна), враховуючи спосіб лову. Обов'язково скажіть продавцеві, чи плануєте ви швидко переміщатися по льоду в пошуках риби, так як для фізичних навантажень потрібно зовсім інше термобілизну. Ну і, відповідно, потрібно придбати зимові снасті і ящик.
2
Після того, як ви готові до риболовлі, потрібно обов'язково дочекатися великої товщини льоду (не менше 5 см). Але навіть у цьому разі не виходьте на лід поодинці і не свердлите лунки дуже близько один до одного.
3
Рибалити найкраще там, де є вірогідність упіймання риби. Більшість риб взимку стоїть на глибині: в ямах, вирах, глибокому коряжнике - там, де більше кисню. В таких місцях найчастіше і скупчується риба, головне завдання - відшукати таке місце і гарна риболовля забезпечена. Як тільки таке рибне місце знайдено, можна свердлити лунки за допомогою льодоруба і пробувати рибалити.
4
Снасть збирається, на вудку кріпиться приманка або блешня, і робиться закид в воду. Потім вудилищем потрібно трохи "пограти", ритмічно поддергівая приманку, надаючи їй ігру.Еслі після декількох забросов клювання не було, можна переходити на інше місце, але в ті лунки кинути трохи прикормки. Згодом потрібно знову повернутися на раніше просвердлені лунки - риба може підійти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SmKKbKlUXNs
Зверніть увагу
На льоду обов'язково потрібно обходити потемнілий лід або лід молочно-білого кольору, в цих місцях міцність його під питанням.
Корисна порада
Візьміть на риболовлю термос з гарячим чаєм, він зігріє вас в мороз.