Як сушити солоне тісто. Як правильно сушити саморобку з тіста.

Є прекрасний і безпечний виріб матеріал, який можна використовувати для ліплення. Він простий у використанні, дешевий, екологічний і безпечний, тому з ним можуть працювати навіть зовсім малюки, які тільки-тільки вчаться розвивати свою моторику і координацію рухів. Йдеться про солоне тесті. Цей матеріал не тільки високопластічен, але прекрасно забарвлюється навіть фарбами на водній основі - гуашшю та аквареллю. Як правильно сушити солоне тісто , щоб воно не потріскалося?
Інструкція
1
Самий економічний спосіб висушити готовий виріб із солоного тіста - в добре провітрюваному приміщенні або на відкритому повітрі при кімнатній температурі. Природно, чим товще будуть деталі вашої вироби, тим довше воно буде сохнути. Таким способом зручно сушити вироби влітку, на дачі. Єдино, що варто пам'ятати - під власною вагою при зіткненні з поверхнею столу, виріб може деформуватися. При цьому способі сушіння колір поробок не змінюється і залишається білим, як борошно.
2
Солоне тісто можна сушити в духовці газової або електричної плити. Попередньо просушіть його пару днів на відкритому повітрі. Потім прогрійте духовку до 50 градусів. Деко, на якому буде сушитися виріб, застеліть фольгою або аркушем паперу для випічки і присипте злегка борошном. Саморобку перенесіть на нього за допомогою кулінарної лопатки або широкого ножа. Поставте деко в духовку і сушіть, поступово збільшуючи температуру, але не вище 130-150 градусів.
3
Сушка середніх по величині робіт займе за часом 3 години, якщо температура підтримується в районі 50 градусів і 0,5 години при температурі 150 градусів. Але краще не поспішати і зробити температуру не дуже високою, оскільки тісто може здуватися і тріскатися. Тріщинки можна замазати, змішавши клей ПВА з борошном і покривши їх пензликом.
4
Готовність виробу визначте по звуку. Якщо воно повністю просохнуло зсередини, то постукавши по ньому, ви почуєте дзвінкий звук. Сире виріб видасть глухий звук, і його необхідно продовжити сушити.
Корисна порада
Щоб маса з тіста і солі зберігала свою пластичність, що не сохла завчасно і не тріскалася, в кімнаті, де ви будете ліпити свої поробки, повинна бути не дуже висока температура - не вище 20 градусів. Бажано, підтримувати в ній високу вологість, щоб тісто не пересихало, і можна було легко з'єднати всі деталі в готовий виріб.