Як видалити монтажну піну з одягу. Чим очистити монтажну піну з одягу.

Побутова монтажна піна широко застосовується при проведенні будівельно-ремонтних робіт як поліуретановий герметик, необхідний для закладення зазорів, швів і порожнеч. Побутова піна засихає протягом 12 годин і майже не розтріскується.
Інструкція
1
Якщо піна потрапила на одяг, її можливо повністю очистити, як відразу, так і після її висихання. Важливо використовувати спеціально призначені для цього кошти. Не використовуйте розчинники і ацетон, тому що разом з розчиненням відбувається проникнення залишків піни в тканину, а потім під дією сонячних променів плями виявляться в жовтому кольорі.
2
Чистящий порошок і мильний розчин в цій ситуації також не допоможуть. Тут потрібно використовувати спеціальний очищувач монтажної піни.
3
Перед тим як нанести очищувач, намагайтеся акуратно видалити якомога більше піни ножем. Будьте уважні, не пошкодите тканину. Ретельно збовтайте ємність з очищувачем і обробіть місця забруднення.
4
Будьте обережні: до складу очищувача входить ацетон, тому не слід терти забруднену ділянку тканини. Залиште на 15-20 хвилин. Коли монтажна піна розм'якшиться, акуратно видаліть її чистою губкою, а краще щіткою, рухаючись у напрямку волокон тканини.
5
У разі якщо піна не видаляється повністю, рекомендується повторити процедуру очищення знову. Зверніть увагу, не пошкоджується чи тканину. Якщо все гаразд, можна збільшити час застосування очищувача. Якщо тканина псується - скоротіть час. Після повної очистки поверхні, протріть її вологою ганчіркою або промийте теплою водою.
6
Якщо забруднення старе, і з моменту потрапляння на одяг пройшло декілька годин і більше, рекомендується використовувати спеціальний очищувач для застиглої піни, проте застосовувати його слід з більшою обережністю через його складу, оскільки його основне призначення - видалення засохлої піни з твердих поверхонь. Невідомо, як поведе себе забарвлена поверхность.Следуйте рекомендаціям, і ви позбудетеся від плям як свіжої, так і застиглої монтажної піни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3c4ZNlMka2I
Досить часто з цією проблемою стикаються не тільки професійні монтажники, а й звичайні люди, які роблять ремонт у себе в будинку. Монтажна піна стала незамінна в багатьох випадках, пов'язаних з ремонтом: монтажем вікон або дверей. Буває, що вона потрапляє на одяг і тоді виникає актуальне питання - а як же позбутися від цієї в'язкої маси, яка липне практично до всього?
Інструкція
1
Видаляти монтажну піну з одягу найкраще, поки вона не засохла. Для цього в господарських магазинах, де ви купували монтажну піну, купуєте рідина для видалення макрофлексом. Також можна спробувати видалити піну розчинником, однак при цьому на одязі може залишитися пляма від розчинника (все залежить від якості тканини). Свіжа монтажна піна добре видаляється з одягу за допомогою очищеного бензину (тільки в жодному разі не використовуйте звичайний). Згодом поперіть білизна з застосуванням "Ваніша". Якщо це остаточно не допоможе вам позбавитися від ненависного плями, купите в аптеці димексид (диметилсульфоксид) і спробуйте ім. До речі, даний засіб досить ефективно видаляє не тільки монтажну піну, але і суперклей.
2
Наступний спосіб вельми оригінальний, проте діє на 100%. Всі чудово знають, що монтажна піна боїться ультрафіолетового випромінювання. Дайте їй гарненько підсохнути. Багато часу це не займе, так як монтажна піна висихає досить швидко. Потім вивісите забруднену одяг на сонечко, прямо під прямі промені, якщо літо на дворі або скористайтеся ультрафіолетовою лампою. Можливо, що доведеться довго чекати, однак результат буде втішати. Піна зруйнується, і від плями не залишиться й сліду.
3
Якщо монтажною піною виявилися заляпані двері або підлогу, а вона вже встигла підсохнути, тоді вам доведеться видаляти її з поверхні механічним шляхом (зскрібати негострим ножем), так як очищаючі засоби в цьому випадку не завжди допомагають. До речі, з дерев'яних поверхонь видалити монтажну піну дуже легко. Зрізаєте ножем те, що можна зрізати, а залишки засохлої піни зачищаєте за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Таким же чином можна видалити засохлу монтажну піну з будь-яких поверхонь, але результат може бути не 100%. Проте ефект від цього однаково буде. Майте на увазі, що використовуючи грубу наждачку, ви ризикуєте подряпати поверхню, тому будьте акуратними.