Як заощадити в Парижі.

Тому, хто збирається в Париж, експерти і бувалі туристи радять захопить побільше грошей на кишенькові витрати, мотивуючи це тим, що Париж вважається одним з найдорожчих міст світу. Це дійсно так, адже Париж - це ще й найбільш відвідуваний місто світу. Але й гуляючи по ньому, можна чимало й заощадити.
Інструкція
1
Ейфелева вежа, Лувр, Собор Паризької Богоматері, Мулен Руж - ці назви відомі всім. Не дивно, що кожен турист, потрапивши в Париж, прагне відвідати найзнаменитіші його визначні пам'ятки. Але також і немудро, що ресторанчики і кафе, розташовані вздовж туристичних стежок, виставляють у своїх меню такі високі ціни. Так, чашечка еспрессо тут легко може коштувати 4-5 євро, капучино 7-8, тарілка цибульного супу 12 євро. Та що там суп, якщо за пляшечку простої води місткістю 0,25 літрів з вас можуть попросити більше 5 євро.
2
З такими розцінками можна опинитися банкрутом в перший же день своєї подорожі. Щоб цього не сталося, спробуйте слідувати нехитрим правилам.
3
Пам'ятайте, що одні й ті ж страви в одному і тому ж ресторані можуть в різний час істотно відрізнятися один від одного в ціні. Обіди виявляються дешевше вечерь на 40-50%. Якщо ви не хочете обідати, а просто бажаєте випити чашечку кави, то знайте, що в одному і тому ж кафе для одного і того ж напою можуть одночасно діяти три ціни - для тих, хто "п'є стоячи", хто "п'є, сидячи" , хто "п'є, сидячи на терасі". Ставши біля бару, ви змішали з місцевим населенням і отримаєте той же самий кафе в 2 рази дешевше, ніж сидять на терасі туристи.
4
Не заходьте у перше-ліпше заклад, шукайте потайні місця. Так, наприклад, в кафе Coquelicot на вулиці Rue des Abbesses Nr. 18 повноцінний сніданок з кави з булочкою і домашнім варенням обійдеться в 3 євро 90 центів. На загальному тлі паризьких цін, можна сказати, майже даром.
5
В Парижі добре розвинений громадський транспорт, тому немає необхідності витрачатися на таксі. На автобусі або метро ви доїдете в будь-який куточок міста всього за 1,10 євро.
6
Опинившись в Парижі , важко відмовитися від спокуси спробувати справжнє шампанське. Але не замовляйте вино в ресторані, де один келих вам подадуть за 25 євро. Знайдіть на тихій вуличці винарня, яких в Парижі предостатньо. Ви не тільки заощадите гроші, заплативши 15-25 євро за пляшку благородного напою. Швидше за все, привітний господар запропонує вам кілька сортів вина на пробу абсолютно безкоштовно, і ви привезете додому не тільки іскристе вино, а й незабутні спогади.
Корисна порада
Вирушаючи до Ейфелевої вежі, пообідайте заздалегідь або візьміть з собою бутерброди. Маленька піца, куплена в цьому легендарному місці, обійдеться вам в межах 20 євро.