Як ставити укол собаці. Як ставити уколи собакам картинка.

Собакам можна вводити внутрішньом'язові ін'єкції в домашніх умовах, а ось внутрішньовенні краще ставити у ветеринарній лікарні, так як знайти потрібну вену крізь густу шерсть складно. Перш ніж ставити укол своєму улюбленцю, порадьтеся з досвідченим ветеринаром, адже собаці можна заподіяти шкоду при введенні не того препарату. Алергічні реакції на ліки можуть виникати і у тварин, тому перший раз вводите скорочену в десять раз дозу.
Інструкція
1
Помийте руки і підготуйте шприц з ліками. Намагайтеся набирати розчин в шприц, коли пес не бачить, інакше він почне нервувати, особливо якщо йому раніше ставили укол и. Обробляти шкіру тварини спиртом чи ні - вирішувати вам, але краще підготуйте спирт і ватку.
2
Якщо у вас агресивна собака, надіньте їй намордник. Деякі тварини, що люблять своїх господарів, починають кусатися, і це цілком обґрунтовано, адже ви завдаєте болю.
3
Знайдіть м'яз в стегні собаки, вона добре прощупується натисканням пальців і, розсунувши шерсть, обробіть приблизне місце ін'єкції спиртом. Намагайтеся не переживати, тварини почувають вироблення адреналіну в крові людини і починають нервувати.
4
Притримаєте тварина і швидко поставте укол . Прикладіть ватку зі спиртом і погладьте собаку. Іноді вона навіть не встигає зрозуміти, що сталося і наступна процедура проходить в повному спокої.
Корисна порада
Якщо після введення уколу собака стала важко дихати або дивно поводитися, негайно відведіть тварину до ветеринара. Ще краще, якщо першу ін'єкцію поставить фахівець і понаблюдает за собакою 10-15 хвилин.