Як зшити фартух.

Жінка завжди тією чи іншою мірою займається домашніми справами, в тому числі пранням речей і приготуванням їжі. В цьому випадку їй необхідний порадник , який захистив би домашній одяг від неминучого утворення плям. Зшити порадник можливо самостійно.
Вам знадобиться
  • - відріз тканини
  • - тасьма для зав'язок
Інструкція
1
Для розкрою потрібно зробити деякі виміру: - від лінії талії з боку живота у напрямку до шиї виміряйте відстань, яку буде довжиною (або краще сказати висотою) нагрудній частині порадник а; - Виміряйте обхват своїх стегон (вимірювання потрібно проводити по самій виступаючої частини сідниць). Отриманий результат розділіть на два. Це буде полуобхват стегон; - Від лінії талії вниз відміряйте предпочтительную довжину вироби - це буде довжина основної частини порадник а.
2
Для пошиття порадник а потрібні: - відріз тканини наступного розміру: довжина його дорівнює сумі довжин нагрудній частині порадник а і основної частини порадник а, ширина дорівнює напівобхвату стегон; - Тасьма для зав'язок на талії і на шиї (достатньо двох метрів тасьми).
3
Для розкрою потрібно скласти відріз тканини навпіл. Лінія згину нехай лежить правіше, а зрізаний край - лівіше від вас. Згин - серединна вертикальна лінія порадник а.
4
Від верхньої точки лінії згину (верхній правий кут складеної тканини) в сторону верхнього лівого кута відкласти не більше 10 см. Відзначимо точку А - це крайня точка верхньої поздовжньої лінії майбутнього порадник а. Нижній поздовжній край відрізу тканини стане нижнім краєм (подолом) вироби.
5
Від верхнього лівого кута вниз відкладіть довжину нагрудній частині порадник а. Позначте точку В. З'єднайте точки А і В лінією. Відріжте вийшов трикутник (їх виявиться два). Заготівля порадник а готова.
6
Підігніть краю вироби і прострочіть на швейній машинці. До краю нагрудній частині в куточки пришийте дві тасьми для регулювання зав'язок на шиї, а до бічних кутах - відрізки тасьми для закріплення порадник а по лінії талії.
7
З якої тканини зшити порадник і додавати чи на нього кишеню (підігнутий по краях і прістроченний на рівні живота прямокутник), а також прикраси у вигляді нашивних або перекладної картинки - вирішувати самій майстрині, орієнтуючись на свій смак.