Як витягнути зламаний ключ із замка. зламав ключ у замку Як його витягти звідти.

Замки в наш час стає дуже складно відкрити. Системи замків ускладнилися, але ключі не стали міцніше. Тому ніхто не застрахований від такої неприємності, як поломка ключа в замку.
Вам знадобиться
  • Тонка пилка від лобзика
  • Плоскогубці
  • Шматок сталевого дроту
  • Суперклей
Інструкція
1
Для того, щоб дістати обломленний ключ у замку, потрібно взяти тонку пилку від лобзика, а потім вставити її в замок таким чином, щоб зубці пилки були розташовані догори. Після цього потрібно повернути пилку так, щоб вона зачепилася за ключ. Далі потрібно дуже акуратно, без ривків витягати пилку разом з уламком ключа.
2
Якщо шматок ключа визирає з свердловини, то можна обійтися звичайними плоскогубцями. Головне - міцно вхопитися за уламок таким чином, щоб витягти ключ.
3
В тому випадку, якщо уламок ключа зовні не видно, то плоскогубці тут не допоможуть. Треба спробувати витягти ключ з допомогою шматка сталевого дроту.
4
Якщо є можливість розібрати замок, то це буде найкращим виходом. Адже в цьому випадку замок можна зберегти в робочому стані і менше шансів пошкодити його.
5
Також уламок ключа можна спробувати витягти за допомогою суперклею. Для цього потрібно купити суперклей, нанести його на частину ключа і акуратно вставити в замок. Потім слід трохи притиснути частини ключа, почекати, і акуратно виймати цілий ключ. Згодом цим ключем краще не користуватися.
Корисна порада
Якщо ви замовляєте дублікати ключів, стежте, щоб заготовки для них були з міцного металу.
Одна з найпоширеніших проблем, що виникають при експлуатації машини , - заїдання замка передніх дверей. Щоб з'ясувати причину поломки, необхідно витягнути замок з машини . Виконати дану операцію можна своїми руками, не вдаючись до послуг автосервісу.
Вам знадобиться
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - шліцьова викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - гайкові ключі номер 8 і 10;
  • - маркер.
Інструкція
1
Щоб витягнути замок з передньої двері машини , підійміть скло і зніміть оббивку. Для цього, візьміть хрестоподібну викрутку і подденьте їй деталь, яка є заглушкою підлокітника. Вийміть заглушку рукою. Отвинтите три гвинта кріплення, що знаходяться в поглибленнях підлокітника, за допомогою хрестоподібної викрутки. Введіть кінець шліцьовій викрутки між облицюванням ручки, що розташовується на склопідйомники і розеткою. Відокремте облицювання ручки від розетки, віджимаючи їх один від одного. Зніміть облицювальний матеріал ручки. Висмикніть з дверей розетку і саму ручку. Зніміть облицювальний матеріал з маленького замкового важеля затвору шліцьовій викруткою. Відіжміть шліцьовій викруткою сім пластикових фіксаторів, якими кріпиться оббивка, що розташовуються на бічній стороні дверей. Відтягніть оббивку вниз і зніміть її з внутрішньої ручки дверей.
2
Розпочніть витаскуванню замка. За допомогою хрестоподібної викрутки відверніть два гвинти заднього жолобка, що розташовуються на торці дверей. Трохи опустіть замок і вийміть язичок з паза. Відсуньте замок в сторону. Від'єднайте тягу кнопки, що закриває замок. Від'єднайте тягу вимикача, що знаходиться на зовнішній стороні дверей.
3
Відверніть гайку, фіксуючу передній жолобок, за допомогою гайкового ключа номер 8. Відсуньте пластикову заглушку, опустіть жолобок вниз і від'єднуйте від рамки поворотного скла. Вийміть передній жолобок з дверей. Відверніть два гвинти, що знаходяться на передній ручці дверей, за допомогою хрестоподібної викрутки. Втисніть ручку в двері. Відверніть хрестоподібної викруткою три гвинта, що знаходяться на торці дверей і фіксуючі замок. Вийміть замок з дверей разом з ручкою і тягою. Відверніть три болта кріплення фіксатора, скориставшись гайковим ключем номер 10. Зніміть фіксатор замка.
Зверніть увагу
Виробляти всі види робіт найкраще в захисних рукавичках, так як практично всі маніпуляції проводяться у вкрай незручних місцях, і велика ймовірність пошкодити руки об металеві краю перегородок двері.
Корисна порада
Щоб поліпшити роботу замка, відкрутіть наполовину гвинти фіксатора і переміщайте замок до потрібного положення, при якому він буде легко відкриватися і закриватися.