Як прибрати воду з вух. вода не виходить з вуха.

Вода, що потрапила в порожнину вуха, може викликати розвиток патогенної мікрофлори, тому її потрібно прибирати якомога швидше. Та й відчуття від води у вухах не з приємних, зазвичай відчувається закладеність і шум. Якщо ви жодного разу не стикалися з такими явищами, значить, вам пощастило, і будова внутрішнього вуха не дозволяє затікати воді всередину. У деяких людей навпаки, навіть невелика кількість води, що потрапила викликає неприємні відчуття.
Інструкція
1
Коли вода потрапила у вухо, встаньте на одну ногу і пострибайте, нахиливши голову в бік. Іноді це допомагає, якщо ж ні, помасажуйте всередині вушної раковини пальцем і повторіть. Необов'язково стрибати, ви можете просто потрясти головою.
2
Візьміть вушну паличку і акуратно промокніть воду з вуха. Чистити потрібно до тих пір, поки ватка не почне залишатися сухою, тому міняйте ватяну паличку на суху частіше. Можете просто закласти вухо ваткою і лягти на нього. Але це допомагає не завжди і не всім, якщо вушної прохід має різкий загин, то вам це не принесе полегшення.
3
Візьміть перекис водню і закапайте вухо. Вона повинна витіснити воду і знищити мікроорганізми, які могли потрапити разом з водопровідної або річковою водою. Проводити процедуру потрібно лежачи на протилежному боці. Через 5-7 хвилин підкладіть ватку під вухо і різко нахиліть голову вбік, вода повинна витекти разом з перекисом.
4
Якщо нічого не допомагає, сходіть до лора. Доктор огляне вухо і видалить воду з його порожнини. Буває, що вода не виходить з вуха в період застуди, коли інфекція не дає про себе знати іншими симптомами. Тривала закладеність повинна вас насторожити, не факт що вона пов'язана саме з водою.