Як прибрати з вуха сірчану пробку.

Сірчані пробки у вусі можуть утворитися з різних причин. Це не відсутність достатньої гігієни як прийнято вважати. Вони можуть з'явитися через порушення обмінних процесів, запалення або підвищеної секреції залоз. Перші відчуття, які свідчать про наявність пробки з сірки, є закладеність вуха , відчуття, що в вусі щось заважає. Може з'явитися запаморочення і порушення сл вуха .
Інструкція
1
Багато хто починає вживати заходів з видалення пробки з вуха в домашніх умовах. Починають безперервно чистити вухо паличкою, що сприяє проштовхування пробки ще далі та ускладненню неприємних відчуттів.
2
При відчутті закладеності у вусі, постійному відчутті стороннього предмета, запамороченні, порушенні сл вуха потрібно негайно звернутися до лікаря отоларинголога.
3
Лікар зробить огляд слухового проходу і прийме рішення про видалення пробки. Процедура ця проводиться в умовах поліклініки, абсолютно безболісна і швидка.
4
В деяких випадках пробку видалити відразу не представляється можливим. Лікар виписує препарати, які потрібно закопувати в вухо протягом певного часу для розм'якшення пробки і подальшого її видалення за допомогою промивання або відкачування.
5
Якщо отоларинголог виявить після промивання пробки наявність запального процесу, що буває нерідко, то призначить додаткове лікування.
6
Ніякі заходи з видалення пробки в домашніх умовах просто неприпустимі. Це може привести до пошкодження слухового проходу або барабанної перетинки, що спричиняє серйозні негативні наслідки.
7
Не можна користуватися фармацевтичними препаратами, які з'явилися у продажу для розчинення вушних пробок. Застосовувати їх можна тільки після огляду спеціаліста і його рекомендацій. Іноді відчуття закладеності і почуття присутності стороннього предмета викликають зовсім інші захворювання, ніж вушна пробка, які вимагають невідкладного лікування.
8
З усього вищесказаного випливає. Не займайтеся самолікуванням - це небезпечно для життя та здоров'я. При будь-яких захворюваннях звертайтеся до доктора.