Як прибрати червоність з носа.

З настанням морозів можна виявити у себе проблему з почервонілим носом. Такий ніс навряд чи кого-небудь робить привабливим. Це може позначитися на відносинах з представниками протилежної статі, позбавляючи людину всяких надій на успішний розвиток відносин. Та й у приміщенні ніс «відтає» далеко не відразу. Позбутися від горезвісної червоності на носі вам допоможуть декілька перевірених рад.
Інструкція
1
Не ризикуйте своїм здоров'ям, одягаючись в мороз не по погоді або без теплої шапки. Ніс може почервоніти як від загального переохолодження, так і від того, що у вас без головного убору буде мерзнути голова.
2
Якщо ви одягаєтеся досить тепло і не нехтуєте носінням шапки, але це вас не рятує, постарайтеся перед виходом на вулицю випивати стаканчик гарячого кави, какао або чаю. Деякий час ви мерзнути не будете.
3
Плануючи провести на морозі довгий час, не полінуйтеся помазати проблемні ділянки шкіри обличчя будь-яким жирним кремом. Робити це потрібно максимум за 15 або 20 хвилин до появи на вулиці. Ціна і склад засоби великої ролі не грають. Головне, щоб він був досить жирним. Підійде і вітчизняний дитячий крем.
4
Чи не падайте духом, якщо від почервоніння носа вас не зміг уберегти навіть крем (не кажучи вже про теплий одяг і гарячому чаї). Вдамося до більш дієвим і радикальним методам. З них можна виділити кілька найпростіших і досить ефективних: - Візьміть однакову кількість свежеотжатого яблучного соку, настою ромашки і гліцерину. Тепер змішайте їх і нанесіть на ділянки шкіри, які у вас на морозі червоніють. Через 5-7 хвилин заберіть склад з обличчя за допомогою паперових серветок або ватяних дисків (не змивати). Таку маску можна робити на ніч. А повторювати процедуру слід не менше 10 ночей подряд.- Непоганий результат дає маска, приготовлена з тертого яблука, кількох крапель соку лимона і настою липового кольору, перемішаних також в рівних кількостях. Маска наноситься на проблемні місця, витримується на шкірі 10 хвилин і змивається теплою водою. Цю маску можна робити 2-3 рази в неделю.- Через брак перерахованих вище компонентів ви можете приготувати декілька примочок з настою ромашки і прикладати їх до схильним покраснению місцям на шкірі на 20-30 хвилин у вигляді компресів у вечірній час.