Як фотографувати автомобілі.

Необхідність фотографування автомобіля виникає у кожного, бажаючого продати свій автомобіль. І не просто продати, а продати за гарною ціною. Адже, як відомо, вдалі фотографії створюють у покупця перше враження про купується машині. І від цього залежить дуже багато.
Вам знадобиться
  • - автомобіль
  • - фотоапарат
  • - поляризаційний фільтр
Інструкція
1
Не поспішайте хапатися за фотоапарат. Спочатку підготуйте автомобіль до фотосесії. Рідкісна модель погодиться зніматися, будучи брудної і недоглянутою. Автомобіль - це та ж сама модель, дайте йому шанс виглядати на знімках у всій красі. Але одним миттям обмежуватися не варто. Візьміть м'яку ганчірку і витріть краплі води, що залишилися після мийки, інакше на фотографіях вони будуть виглядати неакуратними плямами.
2
Виберіть для фотографій вашої машини відповідний фон. Джип на тлі міської вулички справить також мало враження, як і спортивний автомобіль, посеред розбитої в грязь дороги. Великі дерева, яскраві будинки і кричущі вивіски будуть відволікати увагу від об'єкта, тому їх теж краще уникати. Спробуйте відшукати спокійний пейзаж, сіру бетонну стіну, невеликий пагорок або однотонне сучасна будівля і використовувати їх як фон.
3
Час для зйомки краще вибирати вранці або ввечері. У легкій сонячної серпанку автомобіль заграє фарбами, а його форми не будуть здаватися такими жорсткими і рельєфними. В згущаються сутінках можна буде включити фари, які відразу ж пожвавлять фотографію. Тільки не забудьте використовувати в цьому випадку штатив. Через велику витримки фотографії, зроблені з рук, виявляться розмитими і нечіткими.
4
Сонце при зйомці повинно знаходитися позаду фотографа. Не забудьте простежити, щоб на автомобіль при цьому не падали зайві тіні. Зокрема і тінь самого фотографа.
5
Людський погляд завжди ковзає по фото по діагоналі зліва направо. Врахуйте це при зйомці, створіть при побудові кадру провідну діагональ, щоб фотографія виглядала гармонійною.
6
не обрізати при зйомці колеса і намагайтеся, щоб на знімку завжди було видно, як вони стикаються із землею.
7
Використовуйте поляризаційний фільтр. Він допоможе вам прибрати паразитуючі відблиски, як зі стекол автомобіля, так і з його металевих поверхонь.
8
Враховуючи всі ці дрібні особливості, ви зумієте зробити хороші фотографії свого або не свого автомобіля. Адже фотографувати машини не менш цікавіше, ніж людей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GiTmsU0kjZw