Як зшити кринолін. Як зшити плаття з криноліном.

Крінолін - широка спідниця, що складається з декількох рядів жорстких обручів різного діаметру, розташованих горизонтально. Кріпляться вони завдяки куліскі, вшитим в тканину спідниці. Щоб створити рівний силует, на кринолін зверху надівається ще одна нижня спідниця, а потім вже верхнє плаття.
Вам знадобиться
  • фатіновой біла тканина;
  • Три металевих або міцних пластикових обруча різного діаметра;
  • Широка резинка;
  • Широка біла атласна стрічка.
Інструкція
1
Скроїти і зшийте з білої тканини звичайну спідницю-полусолнце з довжиною подолу близько 3 м. Для цього складіть тканину вдвічі і розташуйте на ній два клина широкими сторонами один до одного. Виріжте їх з урахуванням припусків на шви, змітайте краю і пристрочите один до одного.
2
Сшейте пояс з гумової тканини. Він не повинен бути ні занадто вільним, ні утягивающим. У першому випадку він просто не закріпить спідницю на талії, в другому його можна замінити корсетом.
3
Виверніть спідницю навиворіт. Прикладіть менший обруч на відстані третини довжини спідниці від талії, закріпіть. Прикладіть до тканини поверх обруча атласну стрічку, відріжте потрібну довжину, закріпіть. Навертає і прострочіть.
4
Аналогічним чином закріпіть середній обруч на відстані 2/3 довжини спідниці від талії і великий обруч на подолі. Виверніть спідницю на обличчя.
5
Тканина між обручами буде не округлої, а прямий. Саме тому між ним і основним сукнею повинна бути ще одна спідниця, злегка присборенная, згладжуюча це враження.