Як прибрати щілину між передніми зубами. Як прибрати великі проміжки між зубами в домашніх.

Щілина між передніми зубами - це часто зустрічається дефект. Вважається, що людина, що володіє такою особливістю, буде успішний у своїх починаннях і щасливий. Але найчастіше змиритися з щербинкою між зубами не так-то просто. У її володаря часом виникає комплекс, він не може широко посміхнутися. Тоді доводиться йти до стоматолога, щоб виправити дефект, по науковому називають діастемою.
Інструкція
1
Щоб замаскувати диаст, можна вдатися до терапевтичного методу - художньої реставрації зубів. Зверніться до досвідченого стоматолога, він підбере композитний матеріал, який буде підходити до кольору емалі ваших зубів, а потім наростить їх відсутні стінки. Лікар буде наносити спеціальний фотополімер пензликом, в декілька шарів. Матеріал затвердіє під променями світла певного спектру.
2
Є і ортопедичний метод видалення щербинки між передніми зубами . Якщо ви готові вдатися до протезування винирами, поспішіть в стоматологічну клініку. Стоматолог приклеїть на зовнішню сторону передніх зубів тонкі фарфорові пластинки - вініри. Ці керамічні деталі приховають щілину і потемніння емалі, якщо воно є.
3
Ортодонтический метод виправлення щілини між зубами добре знайомий всім з дитинства. Це використання брекет-системи або капов. Ці пристрої треба носити від року і більше, зуби поступово будуть зрушуватися в правильному напрямку, щілину зникне. Цим же способом прибираються зазори між іншими зубами , а не тільки передніми.