Як встановити iTunes простому користувачеві. на скільки комп'ютерів можна встановити itunes.

Під назвою iTunes ховається дуже поширене в наші дні безкоштовний додаток для персональних комп'ютерів і Mac. Ця програма відтворює абсолютно будь-які музичні та відеофайли, а також має функцію синхронізації даних з iPhone, iPod, і навіть з Apple TV.

Додаткові можливості iTunes Крім цього, за допомогою програми iTunes можна копіювати файли будь-якого типу з вашого комп'ютера на iPhone і iPod. Воно дозволяє контролювати кількість вільного місця на вашому телефоні iPhone або iPod-плеєрі. Нарешті, iTunes надає користувачеві можливість оновлювати програмне забезпечення iPhone і iPod і навіть записувати CD або DVD диски.

Щоб встановити iTunes правильно, перевірте параметри вашого ПК

Варто відзначити, що встановити додаток iTunes можна далеко не на кожен комп'ютер. Він повинен бути досить потужним, тобто його конфігурація повинна відповідати певним технічним вимогам. Щоб встановити iTunes правильно, ваш комп'ютер повинен володіти процесором з частотою як мінімум 1 ГГц. Також для установки необхідна відеокарта, сумісна з DirectX 9.0 і з QuickTime. Бажано і наявність швидкісного CD- або DVD-приводу, інакше ви не зможете записувати компакт-диски. Для нормального функціонування програми iTunes також необхідні і деякі встановлені програми, і в першу чергу - QuickTime 7.5.5 або пізнішої версії. Якщо ви плануєте за допомогою iTunes читати книги або інші об'ємні текстові документи, рекомендується встановити програму Window-Eyes 7.0.

Щоб встановити iTunes самостійно, вам буде потрібно не більше 5 хвилин!

Власне сама установка додатки iTunes досить проста і триває всього декілька хвилин. Клікайте по дистрибутива iTunes два рази лівою клавішею миші. Приймайте умови ліцензійної угоди та натискайте на кнопку Далі. Слідом за цим відкриється вікно Параметри установки, в якому можна вибрати мову додатки і папку на жорсткому диску, куди воно буде встановлено. Звертаємо вашу увагу: встановити iTunes самостійно можна не тільки на диск С, але і в будь-який каталог на будь-яких інших дисках. Після того як ви визначитеся з папкою установки, натискайте на кнопку Встановити. Майстер установки почне копіювати файли iTunes на ваш комп'ютер. Зазвичай цей процес займає 2-3 хвилини, в залежності від завантаженості сістеми.После закінчення установки на моніторі комп'ютера з'явиться повідомлення, що інформує вас про необхідність перезавантаження. Натискайте на кнопку Та й перезавантажуйте комп'ютер. На цьому установка iTunes завершується - ви можете починати використовувати це універсальне додаток!

ITunes є унікальним засобом для керування вмістом пристроїв, які працюють на платформі iOS. Щоб встановити програму, вам буде потрібно завантажити її дистрибутив з офіційного сайту Apple і виконати всі інструкції після запуску процедури інсталяції.
Установка iTunes може бути розділена на два етапи: скачування і розпакування дистрибутива програми. Для скачування файлу установника для додатка вам буде потрібно наявність працездатного підключення до інтернету і комп'ютера, що працює на базі Windows або Mac OS.

Завантаження iTunes

Відкрийте браузер, який ви використовуєте для перегляду сторінок в інтернеті, скориставшись ярликом на робочому столі або через меню «Пуск». Введіть адресу офіційного сайту компанії Apple (apple.com) у верхній частині вікна браузера. Після цього натисніть кнопку «Введення» (Enter) .В верхній панелі ресурсу клікніть на кнопці iTunes і дочекайтеся появи наступної сторінки, присвяченої програмі. У правому верхньому куті натисніть Download iTunes («Завантажити iTunes»). При бажанні ви можете вписати вашу адресу електронної пошти, проте вказувати дану інформацію не обов'язково. Клікніть кнопку «Завантажити» (Download Now) і дочекайтеся початку скачування дистрибутива для установки програми.

Установка iTunes

Клацніть лівою клавішею миші на назві файлу інсталятора у вікні вашого браузера. При необхідності ви можете перейти в розділ «Завантаження» і клікнути на останньому скачані вами файлі. Перед вами з'явиться вікно інсталятора. Ознайомтеся з інструкціями на екрані та натисніть «Далі». Ви також можете активувати підписку на сервіси від Apple, хоча вибір подібних послуг є опціональним. В цілому установка iTunes не відрізняється від інсталяції будь-який інший програми і має всього кілька кроків до повної розпакування файлов.Еслі ви не хочете, щоб програма запускалася щоразу, коли ви хочете програти музичний файл на комп'ютері, зніміть галочку з пункту про використання iTunes в якості основного засобу відтворення музики.

Запуск програми

Після завершення установки програми перезавантажте комп'ютер. При наступному старті системи програма автоматично запуститься і буде готова для твору операцій по роботі з ваші мобільним пристроєм. Підключіть ваш гаджет від Apple до комп'ютера і дочекайтеся появи вікна програми. Якщо установка пройшла повністю вірно, ви побачите iTunes і зможете керувати вмістом вашого телефону, плеєра або планшета.

Вирішення проблем з запуском iTunes

Якщо після твори установки і перезавантаження запуск iTunes не вдався, двічі натисніть лівою клавішею миші на ярлик , який був створений на робочому столі. Якщо програму не буде знову запущена, ще раз перезавантажте комп'ютер. У разі виникнення неполадок у роботі програми ви завжди можете перевстановити її, скориставшись засобом видалення програм «Пуск» - «Панель управління» - «Установка та видалення» - «Видалення програм». Після деінсталяції заново скачайте дистрибутив програми з сайту Apple і запустите його повторного встановлення.