Як прибрати судини на обличчі. судини на обличчі Як позбутися.

Проблеми з судинами доставляють жінці не тільки фізичний дискомфорт, а й естетичний - судинні зірочки можуть серйозно зіпсувати зовнішність, особливо, якщо вони розташовуються не тільки на ногах, але і на обличчі . Якщо стан обличчі вих судин залишає бажати кращого, і ви помічаєте що з'являються судинні зірочки, настав час вживати заходів щодо їх усунення та профілактики. Для цього ви можете скористатися як народними, так і медичними методами.
Інструкція
1
Для початку перегляньте свою систему догляду за шкірою обличчя. Можливо, вам не підходять деякі косметичні засоби, негативно впливаючи на чутливу шкіру, і вам необхідно їх змінити.
2
Якщо шкіра схильна до появи судинних утворень, перестаньте користуватися звичайним пілінгом, і придбайте ензимний або щадний пілінг.
3
Купуйте косметику, яка володіє додатковим доглядають впливом на сприйнятливу шкіру обличчя, зволожує її і зміцнює кровоносні судини. Така косметика може містити в якості активних компонентів вітамін С, вітамін РР, вітамін К, гірську арніки, гамамелис, японський гінкго, квіти дикого мирта.
4
Зверніть увагу на свій раціон харчування - він також впливає на стан судин. Виключіть з раціону важку, жирну і дуже гарячу їжу, а також гострі і пряні спеції. Уникайте продуктів і напоїв, що підвищують артеріальний тиск.
5
Включіть в раціон брокколі, чорну смородину, виноград, цитрусові, вишню, ожину, а також гречану крупу і петрушку. Корисно пити відвари дубової кори і польового хвоща.
6
Якщо дієта і правильний догляд за шкірою не допомагають позбавитися судинних зірочок, зверніться до фахівців-косметологів, які допоможуть повернути шкірі колишній вигляд за допомогою сучасних процедур.
7
Якщо на шкірі виникла дрібна судинна сіточка не більше міліметра завтовшки, вам підійде фотокоагуляція або лазерне склерозування. Ці способи дозволяють швидко і ефективно усунути освіти, не викликаючи у вас больових відчуттів і кровотечі. За два місяці після декількох сеансів процедури ви позбавитеся від небажаних дефектів. Більш дорогим, але і більш ефективним методом лікування є озонотерапія - ін'єкція озону і кисню в посудину.
8
Якщо вражені судини шириною більше 1 мм, вам буде потрібно склеротерапия, в процесі якої в розширені судини вводиться спеціальний препарат, склеює стінки вен.
9
Якщо ж порушення набули серйозний масштаб, і всі попередні методи не матимуть ефекту, виходом стане втручання хірурга, який видаляє дефектні судини і обстежує кровоносну систему. Операція не залишає шрамів і рубців, проходить під наркозом і не викликає дискомфорту у пацієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GBCeeKQGBjQ