Як зшити правильно брюки. Як правильно зшити брюки між ніг.

Штани стали атрибутом жіночого гардероба з часів початку емансипації, хоча приклади жіночих брючних костюмів зустрічалися в історії й раніше. Так чи інакше, зараз жіночі брюки відрізняються від чоловічих великою кількістю варіацій і моделей, але шиються за одним загальним лекалом.
Інструкція
1
Побудуйте лекало на основі своїх розмірів: обхват талії, обхват стегон, довжина ноги, ширина кроку, ширина низу (брючини), довжина від талії до под'ягодічной западини, довжина ноги. Залежно від обраної моделі внесіть інші зміни. Приклад лекала вказаний на ілюстрації, але ви можете використовувати свою модель.
2
Викроїте деталі з урахуванням припусків на шви. Обмітайте і прострочіть краю.
3
При необхідності зшийте пояс шириною 4-5 см. І довжиною трохи більше обсягу талії з урахуванням «хвостика» для гудзики). Він повинен складатися з двох деталей. Спочатку сострочіть їх з ізнанок з трьох сторін (двох вузьких і одним широким), потім виверніть на обличчя.
4
Змітайте деталі брюк, в тому числі блискавку. Приміряйте. Якщо все гаразд, прострочите всі шви, вивернувши брюки навиворіт. Пропрасуйте брюки, особливо по лініях швів.
5
Пришийте гудзик і прорежьте петлю. Обшийте краю петлі оверлочними швом.
Жінки в Європі почали носити брюки в часи емансипації. Відтоді з одягу сміливих жінок вони перетворилися в стандартний елемент костюма. Їх можна одягти як на офіційний захід, так і в офіс або на прогулянку. Вибір брюк до випадку залежить від тканини, з якої вони зшиті. Загальна технологія пошиття брюк базується на наступних принципах.
Інструкція
1
Першим ділом заміряйте і запишіть наступні параметри: окружність талії, окружність стегон, обхват коліна, ширина низу, довжина по боковому шву (від талії до низу), висота сидіння (від талії до под'ягодічной складки, довжина кроку (від складки до підлоги), висота коліна, ширина передньої половинки і ширина задньої половинки. Щільно обертайте сантиметр навколо вимірюваної частини.
2
Скачайте і змініть викрійку відповідно до своїх розмірами. Роздрукуйте, обмітайте і виріжте з урахуванням припуску на шви. Обробіть краю.
3
Змітайте деталі викрійки і приміряйте. Якщо все гаразд, сострочіть і пропрасуйте деталі з вивороту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4E0ME-AYMMk