Як підключити 380 вольт.

Електросистема сучасного будинку або виробничого приміщення - грамотно продумана, вибудувана і змонтована система пристроїв найвищої якості. Правильно розрахована і змонтована електропроводка забезпечить надійну роботу побутової електротехніки та особисту безпеку.
Вам знадобиться
  • викрутка індикаторна, ніж, Фазопокажчики, плоскогубці, ключі накидні на 14 і 17 (можна використовувати ріжкові 14х17), попереджувальний плакат "Не вмикати! Роботи на лінії", при необхідності наконечники для оброблення багатожильних проводів.
Інструкція
1
Перед початком роботи необхідно знеструмити електрощитову, в якій проводитимуться роботи. На рубильнику вивісити попереджувальний плакат. Для перевірки відсутності напруги скористатися індикаторної викруткою. Просто торкнутися кінчиком викрутки всіх контактів, вказівним пальцем при цьому необхідно торкнутися контакту на рукоятці.
2
Після того, як ми переконаємося у відсутності напруги, беремося за підготовку кабелю, що підключається. Для цього ножем акуратно знімаємо верхню ізоляцію кабелю на відстань, яка дозволить легко маніпулювати кабелем в щитовій при підключенні. Наступним кроком підготуємо дроти кабелю. Тим же ножем знімаємо ізоляцію з проводів. плоскогубцями (круглогубцами) готуємо контакти (кінці проводу вигинаємо у вигляді кіл). Ключами відкручуємо затискачі в щитовій і підключаємо наш кабель. При підключенні варто звернути увагу, що в кабелі три дроти одного перерізу, а четвертий - меншого. Він використовується в якості нульового і підключається в першу чергу до нульової шини. При підключенні кабелю, дроти якого багатожильні використовують наконечники для виготовлення контактів.
3
При підключенні навантаження на іншому кінці кабелю використовують Фазопокажчики, яким визначають пряму послідовність фаз (АВС). По завершенні монтажних робот знімають попереджувальний плакат і підключають 380 В.
Зверніть увагу
На закінчення, то не будьте зайво самовпевнені! Якщо ви в чомусь не впевнені чи сумніваєтеся, краще викличте спеціаліста, так як електрика помилок не прощає.
Корисна порада
При прокладанні і підключенні електропроводки 380 В необхідно пам'ятати, що дане напруга небезпечно для життя і всі роботи пов'язані з електрику повинен виконувати фахівець. Але якщо Вас це не лякає, тоді приступимо.