Як зменшити нагрів.

Нагрівання комплектуючих може обіцяти погані наслідки. Зокрема, це говорить про те, що довго не проводилась діагностика обладнання. Також в цьому питанні особливе місце займає охолодження.
Інструкція
1
Насамперед, сильне нагрівання процесора може бути викликаний тим, що на нього довгий час не накладали термопасту. Як правило, термопасту потрібно накладати щороку (некритично, втім, і кожні два роки). Якщо не накладати дуже довгий термін, то це може викликати сильний перегрів, надто активну роботу кулера. Що в підсумку викличе серйозні проблеми в працездатності комп'ютера в цілому. Відображення на операційній системі: гальмування, неправильну роботу, раптові перезавантаження і т.д. Змінити термопасту не так-то просто, якщо немає подібного досвіду, бажано звернутися до фахівця.
2
Нагрівання процесора може бути викликаний не тільки тим, що довго не накладалася термопаста, але і слабкою роботою кулера. Деякі моделі кулерів, зокрема які входять в бюджетні/офісні комплектації комп'ютерів не є достатньо оптимальними системами охолодження. Вони часто забиваються (пилом), з часом псуються, можуть взагалі зламатися під час роботи. Їх різка швидкість з часом цілком природна. Вони просто зношуються і не можуть працювати в звичайному режимі. Для того щоб зберегти таку систему охолодження, потрібен значний відхід: прочищати від пилу, змащувати, контролювати швидкість за допомогою програми Everest. Але щоб уникнути подібних проблем, краще замінити такий кулер на більш продуктивний (наприклад, фірми Zalman).
3
Також нагріванню схильні: жорсткий диск, відеокарта. Деякі моделі відеокарт теж вимагають накладати термопасту, правда значно рідше, ніж процесори (раз в 3-4 року). Але при перевантаженні (наприклад, під час гри вимагає досить потужних ресурсів) вони значно схильні нагріванню, з цього, звичайно, бажано для них встановити додаткове охолодження. Підійшов би додатковий кулер на задній стінці комп'ютера.