Як встановити карту пам'яті.

Картами пам'яті називаються цифрові носії інформації невеликих розмірів, які використовуються в самих різних пристроях: стільникових телефонах, фотоапаратах, плеєрах і т.д. На картах пам'яті можна зберігати не тільки музику і відеофайли, а й цифрові фотографії, картинки, текстові документи і дистрибутиви комп'ютерних програм. Також за допомогою карт пам'яті будь-яку інформацію можна переносити на персональний комп'ютер або ноутбук.

Різновиди карт пам'яті На сьогоднішній день існує воістину величезну кількість всіляких типів і модифікацій карт пам'яті. Їх виробляють сотні фірм і корпорацій в багатьох країн Європи та Азії. Залежно від моделі, обсяг карти пам'яті може залишати від 8 мегабайт до 16 гігабайт. Варто відзначити, що з кожним місяцем з'являється все більше карт пам'яті з об'ємом даних більше 16 гігабайт.

Щоб правильно встановити карту пам'яті, потрібно бути уважним

Незважаючи на те, що різновидів карт пам'яті - превелика безліч, практично всі вони встановлюються однаково. Щоб встановити карту пам'яті правильно, для початку необхідно вкрай обережно підчепити виїмку під спеціальною заглушкою її гнізда. Зробити це можна невеликим гострим предметом або навіть нігтем. Відкрийте заглушку вправо і вгору і трохи висуньте її. Під заглушкою ви побачите так званий шарнір, на який і встановлюється карта пам'яті.

Перед тим як встановити карту пам'яті самостійно, перевірте її полюса

Після того як ви висунули заглушку гнізда, акуратно візьміть саму карту пам'яті. Перед тим як вставити її, прослідкуйте, щоб контакти карти були розташовані в положенні вверх. Вставляйте карту пам'яті в гніздо до упору, поки не почуєте характерний сухий клацання. Він буде свідчити про те, що ви встановили карту правильно. Потім так само акуратно зарухалися на місце шарнір і закривайте пластикову заглушку. Обов'язково переконайтеся в тому, що вона встала на своє місце максимально щільно. Як бачите, встановити карту пам'яті самостійно зовсім нескладно. Щоб дістати її, виконайте всі вищеописані дії у зворотному порядку.