Як видаляти часто відвідувані сторінки в opera. Як побачити відвідані сайти в опері.

У популярному браузері Opera останніх трьох версій (починаючи з дев'ятої) присутня досить зручна додаткова панель. Коли ви створюєте тим чи іншим способом нову порожню вкладку в ній і розміщується ця панель. Вона містить від 9 до 25 віконець з найбільш потрібними вам сторінками. В останніх версіях ця опція браузера називається «експрес-панеллю». У ранніх варіантах російськомовного перекладу назва була іншим - «часто відвідувані сторінки ». Це назву можна і зараз зустріти в різних варіантах русифікаторів.
Інструкція
1
Щоб потрапити в цю саму панель «часто відвідуваних сторінок» потрібно клікнути кнопку «Створити вкладку», або скористатися гарячими клавішами - натиснути поєднання CTRL + T. У панелі є можливість додавати потрібні вам сторінки . Після додавання ви зможете переходити на свої часто відвідувані сторінки не тільки клацаючи мініатюри в цій панелі, але і натискаючи гарячі клавіші. Наприклад, щоб перейти на сторінку, вміщену в друге віконце панелі, достатньо натиснути клавіші CTRL + 2.
2
Існує пара можливостей для видалення сторінок з віконець панелі. Це може знадобитися для того, щоб змінити порядок чергування сторінок або просто прибрати посилання на ресурс, який перестав бути «часто відвідуваним». По-перше, при наведенні курсору миші на будь-яке віконце сторінки в цій панелі, крім рамки навколо нього з'являється ще й хрестик в правому нижньому кутку. Навівши курсор на хрестик побачите спливаючу підказку з написом «Прибрати елемент експрес-панелі». Натискання хрестика знищить цю ссилку.Второй варіант - навести курсор на засуджену до видалення сторінку і натиснути правою кнопкою миші. У контекстному меню помилитися з вибором потрібного пункту неможливо - «Видалити».
3
В мобільних версіях Opera Mini для редагування (включаючи видалення) поміщених в експрес-панель часто відвідуваних сторінок слід навести курсор на будь-який з елементів панелі і натиснути центральну кнопку джойстика. Її слід утримувати натиснутою протягом деякого часу і це призведе до появи спливаючого меню з двома опціями - «Очистити» і «Правка». Для видалення сторінки вам потрібно натиснути першу з них.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cbP-cViN28w