Як прибрати татуаж.

Татуаж - це технологія, яка дозволяє не тільки коригувати риси обличчя, а й усувати різні дефекти. Правда він не завжди добре вписується в імідж, а часто втрачає свою красу. Вирішити проблему можна, для цього буде потрібно чимало коштів, терпіння і вашого часу.
Інструкція
1
Татуаж можна назвати неглибокою татуюванням, він тримається до п'яти років. Татуаж дозволяє коригувати форму брів, губ, маскувати шрами і інші недоліки шкіри. Технікою татуажу є проникнення голки на кордон епідермісу і дерми. Але якщо татуаж вам не сподобався, або він не підходить до вашого обличчя, то можна його прибрати. Робити це краще в спеціалізованих клініках, так як процедура ця складна, крім того від неї залежить краса і здоров'я вашої шкіри. Але потрібно бути готовим, що після всіх процедур можуть залишитися рубці. Все залежить від кваліфікації фахівця і особливостей вашої шкіри.
2
Видалення татуажу може зайняти 2-3 сеансу. Лікар сам визначить, скільки сеансів вам буде потрібно. Зараз є сучасні лазерні технології, які можуть провести видалення татуажу з брів, повік, виведення татуажу губ та інших елементів перманентного макіяжу та татуажу на обличчі. В процесі видалення лазером тату на губах або очах, пігмент барвника руйнується енергетичним потоком. Якщо ви боїтеся випробувати біль при цій процедурі, то причин для страху немає. Це абсолютно безболісно й ефективно.
3
Після процедури змащуйте шкіру два-три рази на день розчином перманганату калію. А через тиждень можете почати застосування косметичних кремів володіють пом'якшувальною, зволожуючим або регенерує ефектом. Цілком підійде легкий дитячий крем з рослинними екстрактами. Також будьте акуратні під час прийому ванни або душу. Не можна допускати прямого контакту шкіри з водою. А ще необхідно уникати сонячних променів. Виходячи на вулицю, прикривайте ділянку шкіри, в іншому випадку у вас можуть утворитися пігментні плями, а це не прикрасить вас точно.
Корисна порада
Краще завжди видаляти татуаж в холодну пору року, так як саме в цей час менше ультрафіолету і простіше приховати від сторонніх очей відновний період.