Як повісити вдома грушу. способи кріплення боксерська груша будинку.

Щоб повісити будинку грушу? знадобиться спеціальний інструмент і кріплення. Але не варто забувати і про сусідів.
Вам знадобиться
  • Груша, кріплення, молоток, дриль або перфоратор, олівець, болти або анкера.
Інструкція
1
Перш за все, знадобиться певний інструмент і, власне, кріплення. Незалежно від способу кріплення (а їх декілька), потрібен молоток, дриль або перфоратор, олівець, болти або анкера. Найпоширеніший спосіб підвішувати грушу - це вкрутити в перекриття гак з міцної сталі. Однак він має вагомі недоліки. Крім того, що, швидше за все, при активному використанні снаряда його просто з часом вирве, так ще й посилюється рівень вібрації стелі. Тому краще скористатися іншими способами.
2
Наприклад, якщо це останній поверх і зверху тільки горище, оптимальним рішенням буде такий метод. На відстані в 5 cм одне від іншого потрібно просвердлити два наскрізних отвори. Потім взяти болти, які здатні пройти плиту перекриття наскрізь, з шайбами, діаметр яких не менше 50 мм, і гак для груші зафіксувати на них. Природно, шайби на болтах закручують з обох сторін перекриття. Зроблений цим способом кріплення витримає досить великі навантаження і вібрацію.
3
Не менш надійний і безшумний спосіб підвісити грушу полягає ось у чому. Беруться два розпірних анкера товщиною приблизно в 1,5 см. У стелі на відстані півметра один від одного свердлять два отвори (важливий момент при цьому - не потрапити в порожнечі), в які забивають ці анкера. На ці анкера підвішується міцна ланцюг або трос, а вже на них кріпиться груша. При цьому, для максимального виключення вібрації грушу слід підвісити не по центру троса, а зі зміщенням в 10 см в одну або іншу сторону. Завдяки такій методиці, будь-які удари по груші не викликатимуть сильну вібрацію стелі і стін.
Зверніть увагу
Такий спортивний атрибут, як боксерська груша, спокійно може знаходитися і в звичайній квартирі або будинку для підтримки фізичної форми у зручний час. Переваги цілком зрозумілі. Це й економія часу, адже зовсім необов'язково, при наявності такого снаряда в будинку відправлятися на тренування в спортзал, крім того, очевидна фінансова економія - не потрібно буде оплачувати відвідування залу. Основний аспект, який особливо важливий після придбання аксесуара, це правильне та надійне закріплення груші.
Корисна порада
При обмірковуванні способу як повісити грушу на стелю, основним критерієм якості є надійність і якість самого перекриття. Якщо воно досить міцне, то експлуатація груші проходитиме безпечно.
Думається, що у світі чимало фанатів Майка Тайсона. Його приклад багатьох надихнув на покупку боксерської груші з великою мрією про чемпіонський титул. Але перш ніж почати наносити удари по щойно купленому і принесеному додому спортінвентар, потрібно грушу повісити і надійно закріпити.
Інструкція
1
Місце установки. Для установки груші найзручнішим місцем все ж є кут кімнати. Тут вона і заважати не буде, і в той же час, до неї завжди буде вільний доступ, що дозволяє розвернутися на всю міць: наносити удари і зліва, і справа. А найголовніше полягає в тому, що подібне розміщення груші дозволить надійно закріпити її в усіх площинах, адже надійність кріплення дуже важлива, оскільки даний спортивний снаряд буде постійно перебувати під гнітом вібрацій від ваших ударів.
2
Схема кріплення. Оптимальна відстань від груші становить 40-50 сантиметрів. Виготовте бруски, за допомогою яких груша буде кріпитися до стін. Найпростіше виготовити їх з дерева. Для надійності зробіть кріплення довгими шурупами діаметром 5 мм. Якщо у вас дерев'яні стіни, то це спростить роботу по закріпленню. Якщо ж будинок кам'яний, то доведеться складніше, адже потрібно буде просвердлити отвори в стінах і вставити в них пластмасові пробки.
3
Щоб вібрації і коливання груші після завданого удару гасилися швидше, прив'яжіть до її середини три середніх за діаметром шнура, кінці яких закріпіть на стіні. Ця розтяжка з шнурів буде страховкою для швидкого гасіння коливань груші і дозволить вам зберегти добрі відносини з сусідами, яким не доведеться слухати постійний стукіт.
Зверніть увагу
І наостанок, майте на увазі, що довжина груші залежить від висоти стель у вашій квартирі, тому її положення має бути оптимальним. На цьому процес кріплення закінчений. Вдалих вам тренувань!