Як прибрати жир на пресі.

З настанням літа жінки розглядають себе в дзеркало набагато уважніше і прискіпливіше, ніж завжди. І у багатьох думка про наближення відпустці викликають іноді справжнісіньку паніку в зв'язку з появою жировими відкладеннями на животі. Але що ж потрібно, щоб знову знайти плоский підтягнутий животик?
Інструкція
1
Для початку, звичайно, ви повинні досягти двох цілей. Перше, прокачати і підтримувати в тонусі м'язи живота, друге, максимально зменшити жировий прошарок. І в цьому вам допоможе дотримання дієти і виконання спеціальних фізичних вправ.
2
Універсальних вправ для преса як таких не існує. Кожній людині необхідний свій комплекс вправ, все залежить від його індивідуальних особливостей. Але в будь-якому випадку найбільш доцільним часом для проведення вправ є ранок, а для досягнення найкращого результату кожну вправу потрібно повторювати по 20-25 разів, поступово збільшуючи навантаження.
3
А щоб прокачаний і підтягнутий живіт знов не покривався шаром жиру, необхідно цей жир спалювати. І тут можна використовувати кілька варіантів, наприклад, біг, їзду на велосипеді, аеробіку і т.п.
4
Дієту краще вибрати спеціальну, так звану «зональну». І в список основних продуктів такої дієти входять: горіхи, насіння, бобові, свіжі овочі, молочні продукти, яйця, м'ясо птиці, риба, морепродукти, оливкова і арахісове масло, свіжі фрукти. Так само можна влаштувати собі розвантажувальні дні. І самими підходящими продуктами для таких днів вважаються яблука і кефір. Під час проведення таких розвантажувальних днів з організму виводяться всі шлаки.
5
Спробуйте використовувати дихальну гімнастику. Вона теж є ефективною, адже всім відомо, що для спалювання жиру в організмі людини необхідний кисень.
6
Існує ще один спосіб позбавлення від жиру в пресі - ліпосакція (хірургічна операція при проведенні якої жир відсмоктують під загальним наркозом). Після видалення жиру, якщо є необхідність, видаляють зайву шкіру і підтягують її. Але перш ніж вдатися до такого способу, кілька разів зважте всі за і проти. Не варто відразу скидати з рахунків очевидну користь фізичних вправ.