Як зшити брюки для хлопчика.

Для дітей дуже важливо, щоб їх одяг був досить зручною та комфортною, а також не стискує рухів - і будь-яка мама знає, як часто доводиться купувати дітям, які швидко ростуть, нові речі. Набагато вигідніше і цікавіше шити дітям одяг - зокрема, володіючи початковими навичками крою та шиття, ви зможете зшити пристойні та зручні брюки для хлопчика, використовуючи доступні та міцні тканини і фурнітуру.
Інструкція
1
Візьміть щільну джинсову або плащової тканина з утеплювачем або без нього - залежно від того, на який сезон дитині потрібні брюки . Як утеплювач для брюк використовуйте фліс.
2
Візьміть викрійку дитячих брюк та продумайте, які місця викрійки ви додатково зміцните плащевку - як правило, зміцнювати потрібно коліна і нижні краї штанин, так як вони піддаються найбільшому зносу.
3
Викрійку розташуйте на тканині за допомогою шпильок, обведіть дрібному, а потім виріжте деталі, враховуючи припуски на шви. За такою ж викрійці виріжте деталі утепленого підкладали. Лицьову частину брюк викроюйте розміром трохи більше «внутрішніх» брюк з підкладкової тканини, зробивши додатковий припуск в 1,5-2 см.
4
Окремо продумайте форму кишень, декоративних елементів, і визначте місця розташування декоративної фурнітури. Деталі для прикраси брюк, кишені і інші елементи прикладіть до лицьовій стороні, а потім заутюжьте припуски на всіх кишенях і смужках. Пришийте деталі до штанів, а потім отстрочите нижні краї штанин, відступаючи від краю 4 см.
5
Зміцніть кишені, викроївши внутрішню його частину з підкладкової тканини. Заутюжьте верхній край кишені всередину і прошийте його з лицьового боку, а нижній край прошийте декоративним швом. Точно так же отстрочите всі декоративні деталі.
6
При бажанні прикрасьте кишені вишивкою або аплікаціями. Після того, як на задню і передню половину брюк ви пришили подклад і всі декоративні елементи, зшийте разом деталі брюк по бокових і крокових швах.
7
Як бачите, техніка пошиття брюк проста, а прикрасити готові брюки ви можете, орієнтуючись на власну творчу уяву.