Як почистити апельсин. Як правильно почистіть апельсин від плівок.

Апельсини смачні і корисні. Але шкірка і них досить товста, ефірні масла, бризкаючі з неї при чищенні, бруднять руки. І добре ще, якщо фрукти перед продажем не оброблені парафіном. Однак немає необхідності відмовлятися від цитрусових, їх легко можна очистити за кілька секунд парою рухів.
Вам знадобиться
  • - апельсин
  • - гострий ніж
  • - обробна дошка
Інструкція
1
Перш, ніж чистити, вимийте руки і самі апельсини. Інакше бруд з шкірки може перенестись на м'якоть фруктів, а разом з нею і переносники різних захворювань.
2
Апельсини , що подаються на стіл у вигляді десерту, можна взагалі не чистити. Розріжте кожен плід залежно від його розміру на 4-8 частин і подавайте разом з шкіркою. Так і вам не потрібно буде виконувати зайву роботу, і гостям буде набагато зручніше їсти фрукти.
3
Якщо ви плануєте використовувати апельсин в приготуванні, наприклад, фруктового салату, вам доведеться його не просто очистити, а зробити з нього філе. Зріжте по кружечку з двох кінців плода, поставте апельсин на обробну дошку, зріжте з його боків шкірку, захоплюючи і трохи м'якоті. З очищеного апельсина тим же ножем виріжте окремі часточки, звільняючи їх від плівки.
4
Якщо ж ви віддаєте перевагу цільний апельсин, очищений класичним способом, точно також відріжте по невеликому кружечку шкірки з обох кінців, після чого надріжте злегка шкірочку кілька разів від одного гуртка до іншого. Підчепите пелюстка шкірки, зніміть його з фрукта. Повторюйте рух, поки весь плід не виявиться очищеним. Це найлегший і найшвидший спосіб чистки апельсинів навіть з самою товстою шкіркою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FNEZtE4svKA
Корисна порада
З апельсинової шкірки можна приготувати смачні цукати. Тільки робіть це, якщо точно знаєте, що фрукти не оброблялися хімікатами для довгого зберігання.
Апельсини радують око і чудові на смак. Але чистити їх не дуже приємно. Товста шкірка ніяк не бажає зніматися. Зрештою апельсин вдається очистити, але сил на це йде дуже багато. І здається він уже далеко не таким смачним. До того ж ефірні масла бризкають в різні боки, і це теж може бути вкрай неприємно. Але апельсин можна очистити красиво і майже без зусиль.
Вам знадобиться
    • апельсин;
    • гострий ніж
Інструкція
1
Не забудьте помити фрукти, навіть якщо шкірка здається чистою. Апельсини десь зберігали, якось перевозили, тому на поверхні може бути все, що завгодно, включаючи бактерії, що викликають небезпечні кишкові захворювання. Руки теж рекомендується помити, як звичайно перед їжею.
2
Подумайте, чи потрібно взагалі чистити апельсин. Якщо ви збираєтеся подавати його на святковий стіл разом з іншими фруктами, знімати шкірку зовсім не обов'язково. Щоб гості не потрапили в незручне становище, поріжте плід на 4 дольки. Якщо апельсини дуже великі, можна кожну часточку розрізати ще на 2 частини.
3
Почистити апельсин можна двома способами. Найпоширеніший зручний, але не дуже гарний. Зріжте 2 кружечка зверху і знизу. Зробіть з боків 2 поздовжніх надрізу. Постарайтеся прорізати шкірку повністю, але не торкнутися власне плода. Подденьте куточок біля одного з розрізів. Шкірка зазвичай відділяється без праці. Те ж саме зробіть і з другим шматком.
4
Можна очистити апельсин і так, щоб вийшов гарний квітка. Визначте, де у плода низ. Трохи відступите вгору від того місця, де була плодоніжка. Якщо уявити собі апельсин у вигляді глобуса, то ніж піде від «південного полюса» до «північного», перетне його і попрямує вниз по іншій стороні. Внизу надріз починається на деякій відстані від плодоніжки. На такій же відстані його необхідно і закінчити. Намітьте середини «півкуль» і проведіть через них точно такий же розріз. Кожну часточку розділіть навпіл. Проріжте ще 2 «меридіана».
5
Подденьте ножем верх пелюстки і обережно відігніть шматочок шкірки. Точно так же вступите і з усіма іншими. У вас вийшло щось на зразок латаття, серединка якої - апельсин, а пелюстки - шкірка.
Зверніть увагу
Щоб розрізати шкірку квіточкою, потрібен дуже гострий ніж. Для фруктового салату потрібно не тільки зчистити шкірку, але і прибрати білу плівку.
Корисна порада
Таким же способом можна очистити і грейпфрут.