Як збирати теплицю з полікарбонату.

Все складові частини теплиць з полікарбонату зазвичай упаковуються в окремі коробки. Спочатку необхідно зібрати бічні частини теплиць, що поставляються в комплекті з трьох деталей. Панелі вже облицьовані листовим полікарбонатом. А з'єднувати їх дуже просто: вам достатньо лише скріпити їх за допомогою болтів, які фіксуються контргайками.
Інструкція
1
Скріпивши всі панелі, можна приступати до з'єднання торцевих секцій і горизонтальних напрямних. У передній і задній торцевих секціях є отвори під болти. По закінченні сбалчіванія торців теплиці, вам потрібно буде за допомогою болтів і кріпильних куточків з'єднати їх з горизонтальними направляючими.
2
Збірка основних секцій відбувається наступним чином: спочатку необхідно укласти на грунт нижні напрямні каркаса вашої майбутньої теплиці. При цьому їх краще укладати на щільний картон або бруски. Далі ці напрямні приєднуються шляхом гвинтового кріплення до дуг (через кронштейни).
3
Наступний етап складання теплиці - це установка горизонтальних направляючих на дуги. Для закріплення проміжних дуг на напрямних каркаса теплиці можна використовувати спеціальні сталеві хомути товщиною 2 мм. Хомути складаються з двох половинок і стягуються болтами діаметром близько 8 мм. За допомогою таких же хомутів можна здійснити примикання до фронтону. Остаточно зібравши каркас, зміцните його в грунт за допомогою металевих штирів, що вставляються в монтажні отвори, що знаходяться в нижніх горизонтальних напрямних.
4
Тепер можна переходити до покриття каркаса теплиці полікарбонатом. Для цього починайте укладати листи стільникового полікарбонату зверху теплиці, закріплюючи їх за допомогою покрівельних саморізів. Ці саморізи поряд з болтами входять в комплект. Наостанок встановлюється кватирка.
Корисна порада
Якщо ви збираєте теплицю удвох з помічником, її збірка займе близько 3-4 годин. Хоча професіонали роблять це менш ніж за годину, так що вам є куди прагнути. Якщо допомагати вам нікому, озбройтеся струбциной, підпорами і терпінням.