Як укласти хімічну завивку. Як робити хімічну завивку волосся відео.

Багато дівчат, що не володіють від природи густими і кучерявим волоссям, мріють створити новий образ і змінити імідж з допомогою красивих і пишних кучерів. Сьогодні завити волосся можна різними способами, і одним з найпопулярніших є хімічна завивка, що дозволяє надовго зберегти чіткі локони, як дрібні, так і великі. Волосся, завиті хімічним шляхом, можна укладати в різноманітні зачіски, роблячи свій вигляд невідпорним.
Інструкція
1
Перед хімічною завивкою вимийте волосся шампунем, що захищає їх структуру, нанесіть на волосся кондиціонер або захисний бальзам. Безпосередньо перед укладанням обробіть волосся спеціальної фіксуючої пінкою або структуруючим гелем - це зробить хвилі і локони більш чіткими і помітними.
2
Висушіть волосся за допомогою фена з насадкою-дифузором. Ця насадка сформує пишні локони, формувати які можна декількома способами.
3
Завдавши на волосся пінку або гель-фіксатор, а потім, висушивши їх дифузором, ретельно струсіть волосся руками і надайте їм обсяг. Це дозволить створити привабливу і пишну зачіску з безлічі дрібних кучерів.
4
Більше елегантну і ошатну зачіску ви зможете отримати, уклавши волосся феном з використанням круглої щітки-брашинга. Укладіть волосся м'якими густими хвилями, надаючи обсяг пасмам при витягуванні їх щіткою.
5
Крім того, ви можете висушити волосся природним шляхом, на повітрі кімнатної температури, без використання фена.
6
Час від часу струшуйте волосся руками, щоб вони після висихання стали об'ємніше. Після природного висихання збризніть зачіску зволожуючим спреєм.
7
Незважаючи на те, що волосся вже піддалися хімічній завивці, ви можете додатково накрутити їх на бігуді. Додаткова завивка додасть зачісці м'якість і пишність, а кучері будуть зберігати свій первинний вигляд протягом тривалого часу.