Як зберігати мутоновую шубу.

Мутон - це оброблена особливим чином овчина, якій надається благородний вигляд. Виробництво її досить шкідливий, але на виході виходить хутро з відмінними експлуатаційними властивостями. Сам по собі цей хутро досить невибагливий, не боїться ні снігу, ні льоду, але вороги у нього ті ж, що і у будь-якого іншого хутра: моль і низька вологість.
Інструкція
1
Навесні, коли ви скидає свою мутоновую шубу , саме час подбати про її зберіганні. Але перед тим, як повісити її в шафу або віддати на спец. зберігання, її необхідно почистити. Якщо цього не зробити відразу по гарячих слідах, то наступної зими ви ризикуєте зіткнутися з тим, що забруднення, що залишилися з минулого сезону, буде просто неможливо видалити. У домашніх умовах чистити мутоновую шубу , як і будь-яку іншу народними засобами не рекомендується. Краще довірте то професійної хімчистці.
2
Більшість підприємств, що займаються хімчисткою хутряних виробів, пропонує і послуги з дрібного ремонту та літньому зберіганню шуб. Вартість зберігання залежить від оціночної вартості самої шуби. Підприємство повинно гарантувати повне збереження хутряного виробу протягом усього терміну зберігання. Обов'язково візьміть чек і договір на надання послуги.
3
Якщо після хімчистки ви все-таки вирішили зберігати шубу будинку, то подбайте про антімольним чохлі. Його можна виготовити самостійно. Для цього використовують мішковину, викроєні і зшиту по габаритам шуби. Шубу вішають на плічка, розправляють і застібають. Зверху надівається мішок, який потрібно затягнути або зашити. Всередину обов'язково кладуть декілька таблеток від молі.
4
Ще один спосіб - це зберігання в холодильнику, але не в морозильнику. Nут важливо, щоб шуба була герметично упакована, щоб вона не намокла в разі екстреного відключення електрики. Шубу акуратно складають, скручують і замотують харчовою плівкою в кілька шарів. Періодично протягом літа її потрібно діставати і провітрювати.