Як встановити Adobe flash player на домашній комп'ютер. Як встановити флеш плеєр.

Adobe Flash Player - це спеціальний додаток, після установки якого користувач має можливість переглядати інтернет-сторінки з динамічно змінюваним змістом, з найсучаснішими спецефектами, вбудованими відеофрагментами і багатьма іншими видами анімації. Adobe Flash Player поширюється абсолютно безкоштовно і знаходиться у вільному доступі для скачування не тільки на сайті його розробника, а й на багатьох інших сайтах з великою відвідуваністю.

Перед установкою Adobe Flash Player видаліть його стару версію! Необхідно відзначити, що для того щоб встановити Adobe flash player правильно, вам потрібно деінсталювати всі старі версії цієї програми. В іншому випадку Adobe Flash Player працюватиме некоректно. Щоб видалити Adobe Flash Player, скористайтеся спеціальним дєїнсталлятором, який завжди можна скачати там же, де і дистрибутив самої програми. Але видалити Adobe Flash Player з вашого комп'ютера можна і без нього. Для цього натисніть на кнопку Пуск і виберете в меню пункт Панель керування. У вікні, вибирайте розділ Установка й видалення програм. Як тільки ви по ньому клацніть, на моніторі з'явиться великий список з усіх встановлених на вашому комп'ютері програм. Вибирайте в ньому пункт Adobe Flash Player і натискайте на кнопку Видалити. Відразу після цього Adobe Flash Player буде видалено. Щоб встановити Adobe flash player самостійно, перевірте браузер! Головна специфіка Adobe Flash Player полягає в тому, що для різних інтернет-браузерів підходять різні різновиди цієї програми. Користувачам, які використовують браузер Internet Explorer, потрібно встановлювати Adobe Flash Player ActiveX. Якщо у вас встановлені браузери Firefox, Opera, Mozilla або Netscape, тоді завантажуйте трохи інший різновид - Adobe Flash Player Plugin. Але при цьому установка Adobe Flash Player абсолютно однакова для всіх типів браузерів.

Правильно встановити Adobe flash player вам допоможе Майстер установки

Щоб почати установку Adobe Flash Player, клікніть двічі лівою клавішею миші по дистрибутива. У вікні, приберіть галочку напроти пункту Free Google Toolbar (optional). Слідом за цим з'явиться ліцензійну угоду, з яким вам необхідно погодитися. Зробити це можна, натиснувши на кнопку Прийняти і встановити Adobe Flash Player жовтого цвета.Чтоби продовжити інсталяцію і встановити Adobe flash player самостійно, у знову з'явився вікні клікайте по кнопці Закрити. Потім з'явиться ще одне меню, яке запропонує вам встановити елемент Active X або Plugin, залежно від використовуваного вами браузера. Ще раз тисніть на кнопку Встановити. Одночасно з цим на моніторі комп'ютера виникне тимчасова панель, яка відображає процес установкі.Как тільки всі елементи Adobe Flash Player будуть встановлені на ваш комп'ютер, майстер установки покаже останнє меню, в якому буде кнопка Готово. Натискайте на неї і перезавантажуйте ПК. Відразу після цього Adobe Flash Player буде активований і повністю готовий до використання.