Як зшити штани на дитину.

Якщо у вас є швейна машинка, якій ви вмієте користуватися, у вас з'являється чудова можливість зшити оригінальні й практичні речі не тільки собі, а й своїм дітям. Дитячі штани , зшиті вручну, будуть радувати і вас, і дитини, набагато більше, ніж брюки, придбані в магазині. До того ж, якщо дитина виросте, або штани прийдуть в непридатність, ви легко зможете зшити дитині нову річ. Підготуйте для пошиття щільну тканину, широку гумку для пояса, а також декоративні візерунки та аплікації.
Інструкція
1
Почніть пошив штанів з розкрою тканини. Візьміть викрійку всіх деталей, викладіть її на тканину, обведіть дрібному і виріжте деталі з припусками на шви.
2
Для викрійки ви можете використовувати вже наявні у дитини брюки потрібного розміру - в такому випадку досить розкласти брюки на заготовленої тканини і обвести їх контури. У вас повинні вийти чотири основних деталі - по дві на кожну штанину.
3
Окремо виріжте з тканини два задніх кишені і два бокових, поменше. Заутюжьте припуски кишень всередину.
4
На передніх деталях штанин при бажанні зробіть декоративну строчку, а потім зшийте їх по кроковим, а потім по бічних швах. Зовнішні строчки зробіть подвійними. До задньої частини брюк пришийте заготовлені кишені, попередньо прострочити їх верхні краю.
5
Кишені прикрасьте клейовими аплікаціями або декоративною тасьмою. Потім пришийте до штанів передні кишені. Декоративною строчкою обробіть передню частину штанів, зобразивши імітацію передньої застібки.
6
Підігніть нижні краї штанин і підшийте їх подвійним рядком, використовуючи міцну нитку. До верхньої частини штанів пристрочите також подвійним рядком широку поясну гумку.
7
Резинку можна як вставити в окремо викроєний і зшитий пояс, так і використовувати її в якості самостійного декоративного та функціонального елемента штанів - в цьому випадку підбирайте гумку досить міцну, щільну, і контрастну основному кольору брюк.