Як зшити дитині плаття.

Сукня для маленької дівчинки - це важливий предмет гардероба, який дозволяє дівчинці відрізнятися від хлопчиків, а також дає як мамі, так і дитині широкий простір для фантазії. За допомогою красивого і ошатного сукні дівчинка може приміряти на себе найрізноманітніші ролі, і особливо актуальним пошив ошатного сукні стає тоді, коли наближаються свята, і дитині необхідний зручний, практичний і оригінальний наряд. Ви можете зшити для дівчинки просторе і красиве ошатне плаття на основі круглої кокетки, а в подальшому використовувати подібну викрійку для пошиття не тільки святкових, а й повсякденних суконь.
Інструкція
1
Викрійка сукні для дівчинки дуже проста - така сукня складається з круглої кокетки, що грає роль верхньої частини плаття, а також, передньої і задньої половини сукні. Обидві половини можна зробити широкими і расклешенними, не забуваючи про невеликі проймах. Чим ширше ви зробите поділ сукні, тим красивіше буде збірка тканини під кокеткою.
2
Виготовте з тканини з підкладів і зміцнювальної проклеюванням круглу кокетку, а потім візьміть широкий поділ і спочатку у передньої, а потім біля задньої частини обробіть пройми. Для того щоб пришити подол до кокетці, що не зшивайте повністю лицьову і виворітну частина кокетки.
3
Між лицьової та зворотньої стороною кокетки помістіть верхній край подолу, на якому ви вже зробили плісировку за допомогою лапки для зборки, а потім прострочіть кокетку разом з подолом.
4
Те ж саме зробіть з другою половиною кокетки - пристрочите до неї задню частину плаття, прісборени верхній край і помістивши його між лицьової та зворотньої сторонами тканини.
5
Пришиваючи подол до кокетці, стежте за тим, щоб обидві сторони були пришиті симетрично. Для цього ви можете розмітити кокетку з вивороту Кравецьким дрібному, намітивши середину і бічні сторони. Застрочити кокетку з подолом повторно.
6
Після цього зшийте бокові шви сукні - від нижнього краю Подолу до пройми. Прикрасьте поділ сукні воланами і оборками, нашейте на нього аплікації, намистини, красиву вишивку - і ошатне плаття довго буде радувати дитини.