Як зшити шорти для хлопчика. Шорти для хлопчика викрійка.

У теплу пору року не тільки дорослі, а й діти воліють легку і практичний одяг - і якщо дівчатка носять короткі спідниці, то для хлопчиків альтернативою брюк в літній період можуть послужити міцні і зручні шорти . Зшити літні шорти для хлопчика неважко - для цього вам будуть потрібні початкові швейні навички, викрійка і легка тканина (наприклад, щільний льон, вельвет або віскоза). Крім тканини вам буде потрібно гумка для пояса.
Інструкція
1
Візьміть викрійку і перенесіть її на тканину. До всіх деталей при обведении викрійок додайте припуски на шви по 1,5 см, а на подгибку додайте 3 см. Викроюйте шорти на тканини - спочатку виріжте дві деталі переду, потім дві деталі задньої частини шорт, а також викроїте дві кишені - один ви пришиєте ззаду шорт, а другий - спереду.
2
Окремо виріжте смугу тканини завдовжки 60 см і шириною 6 см для пояса. З клейового дублерина виріжте дві смуги шириною 2,5 см - з їх допомогою ви зміцните верхній край кишень.
3
На припуски розкроєних кишень приклейте дублерин і заутюжьте. Потім обмітайте зрізи і прострочіть верхній край на відстані в 1 мм від згину, після чого на відстані в 7 мм від згину прострочите кишені повторно.
4
Решта припуски кишень заутюжьте всередину, а кишені накладіть на підготовлені деталі майбутніх шорт і пристрочите подвійним рядком.
5
Обмітайте зрізи деталей шорт, після чого прострочіть на машинці бічні і крокові шви. По бічному шву виконайте дві оздоблювальних строчки, а задній і передній шов виконайте одинарної рядком. Заутюжьте і обробіть зигзагом зрізи.
6
Тепер складіть навпіл і заутюжьте смугу тканини, заготовлену для пояса, прострочите її по довгій стороні, а потім зшийте в кільце і пристрочите до верхнього краю шорт.
7
Прокладіть паралельну строчку обробної ниткою в 1 мм від шва приточування. У вільний простір усередині пояса всуньте гумку.