Як стригти хлопчика.

Дитяча стрижка - досить проста процедура, і, так як кожного хлопчика необхідно час від часу стригти, зовсім не обов'язково кожен раз водити його в перукарню або в салон краси. Ви цілком можете впоратися з дитячою стрижкою самостійно, якщо у вас в руках будуть хороші і гострі перукарські ножиці. Навчитися виконувати коротку чоловічу стрижку дуже легко - слідуючи простим правилам, ви зможете регулярно стригти свою дитину, економлячи свої кошти і свій час.
Інструкція
1
Розчісуйте волосся, починаючи від верхівки і закінчуючи нижніми кінчиками, формуючи два вертикальних проділу. Виділіть дві скроневих зони для стрижки, а потім проведіть від вуха до вуха горизонтальний проділ через маківку.
2
Починайте стрижку волосся з фронтально-тім'яної області та виділіть першу контрольну пасмо, на довжину якої ви згодом будете орієнтуватися при стрижці всіх залишилися пасом. Проведіть горизонтальний проділ в сантиметрі від лінії росту волосся і зріжте пасмо на потрібному рівні.
3
Кожну наступну пасмо відокремлюйте горизонтальним проділом, а потім затискайте її між вказівним і середнім пальцями разом з контрольною пасмом і подстригайте на таку ж довжину.
4
При стрижці зволікайте пасма волосся на 90 градусів від поверхні голови, щоб стрижка вийшла правильною і акуратною.
5
Після стрижки фронтально-тім'яної зони переходите до стрижки верхньої потиличної зони, так само, як і в попередньому випадку, виділяючи пасма волосся, витягаючи їх на середньому і вказівному пальцях, і потім обрізаючи на потрібну довжину. Зрізуючи пасма кожної зони, орієнтуйтеся на створену на самому початку контрольну пасмо.
6
Розділіть горизонтальними проділами скронево-бічні зони і підстрижіть пасма на потрібну довжину, відтягуючи їх пальцями на 90 градусів. Оформіть лінію зрізу на скронях.
7
Потім оформите нижній край волосся, зрізавши зайві пасма, і зробіть окантовку філіровочнимі ножицями.
Зверніть увагу
Дитячі стрижки для хлопчиків. Стрижка хлопчика не повинна заважати його активності, відпочинку, ігор. Волосся не повинні закривати очі, а для гарної укладки має бути достатньо пройтися по волоссю гребінцем. Крім цих нюансів, дитяча стрижка для хлопчика повинна попросту йому йти і подобатися не тільки його мамі, але і йому самому. Стрижки для хлопчиків також робляться з урахуванням текстури, якості, густоти волосся.
Корисна порада
Підстрижіть хлопчика звичайної стрижкою і за допомогою пінки для волосся і трохи лаку надайте стрижці наступний вигляд. Класична стрижка для хлопчиків з чубчиком увазі стрижку волосся приблизно однієї довжини як на маківці В дитячих залах перукарень або салонах хлопчикові можуть укласти волосся за допомогою спеціальних засобів. На свято зачіска справжнього денді - це чудово, але захоплюватися такими укладками не варто - засоби для укладання не кращим чином впливають на дитячу шкіру і волосся.