Як зшити плаття для танців.

Колір і крій сукні для танців впливає не тільки на зручність рухів танцівниці і її силует, але часто стає критерієм суддівських оцінок і суб'єктивного сприйняття. Тому до шиття сукні потрібно підготуватися з максимальною ретельністю і не сковувати фантазію.
Інструкція
1
Намалюйте ескіз сукні у всіх подробицях: колір, розташування декоративних елементів, довжина рукава, форма вирізу і інше. Враховуйте напрям танцю. Жанр продиктований традиціями країни, в якій з'явився танець, а значить, довжина спідниці, пишність або завужені та інші елементи крою строго регламентовані. Для довідки поцікавтеся іншими сукнями для танців в цьому стилі.
2
За ескізом виготовте деталі крою на папері. Розрахуйте розміри по майбутній танцівниці. Цілком можливо, що для кожного елемента складатиметься з двох деталей, наприклад, на основний тканини і сітці. Хвилі подолу можна додати за допомогою дроту, вшитой в строчку по краю. Бахрому краще пришивати разом з декоративними елементами.
3
Виріжте деталі крою, прикладіть до тканини, обмітайте і виріжте з урахуванням припусків на шви.
4
Змітайте деталі і застібку. Приміряйте на танцівниці. Якщо все гаразд, прострочите шви, вивернувши плаття навиворіт.
5
Відпрасуйте плаття. Прикріпіть стрази за допомогою спеціального клею. Оформіть інші декоративні елементи: аплікації, стрічки, вишивку.