Як видалити сторінку на однокласниках. Як відв'язати номер від сторінки в однокласниках.

Соціальна мережа «Однокласники» вже багато років користується великою популярністю серед користувачів по всьому світу. Найчастіше користуються цією мережею громадяни СНД або які переїхали звідти за кордон люди, що намагаються підтримувати спілкування і контакти зі своїми близькими та друзями. Щодня в Одноклассниках зависають мільйони людей, але іноді хочеться «втекти» від всіх і приховати сліди своєї присутності в цій мережі. В цьому випадку можна просто видалити профіль на сайті.
Інструкція
1
Щоб видалити свій профайл або аккаунт, вам потрібно зайти в Однокласники, скориставшись вашим логіном (ім'я користувача) і паролем, який ви вказали на сайті при реєстрації. Для цього вам необхідно зайти на сайт www.odnoklassniki.ru та у відповідні поля вбити свої дані. Якщо ви забули пароль, так як давно не з'являлися в цій соціальній мережі (і, ймовірно, саме це і спонукало вас на думку видалити сторінку на однокласниках), вам допоможе звичайна підказка. Поруч із кнопкою «Увійти» на сторінці входу є гіперпосилання «Забули пароль або логін?». Натиснувши на неї, ви можете відправити забутий пароль в Одноклассниках собі на поштовий ящик, який ви також вказали при реєстрації.
2
Після того, як ви впоралися з входом на сайт, можете випробувати один хитрий спосіб. Він дозволить вам дізнатися, як видалити сторінку на Одноклассниках за лічені секунди. Все, що вам необхідно зробити - це вставити текст «st.layer.cmd = PopLayerDeleteUserProfile» наприкінці адресного рядка і натиснути Enter. В деяких профілях ця посилання може не спрацювати, тому можна скористатися і більш традиційним способом.
3
У тому, як видалити сторінку в Одноклассниках назавжди, допоможе і звичайне видалення профілю через настройки сайту. Для початку вам буде потрібно «Моя сторінка» в Одноклассниках . Зайшовши на неї, прокрутите стрічку новин в самий низ. Для цього можна скористатися комбінацією клавіш Ctrl + end кілька разів, поки в самому низу сторінки ви не побачите стовпчики з слів Моя сторінка, Фотографії, Статуси, Посилання, Подарунки, Свята і т.д. В крайньому правому стовпчику знайдіть слово «Регламент». Раніше цей пункт називався «Правила». Натисніть на нього.
4
Перед вами відкриється сторінка з умовами Регламенту сайту «Однокласники». У самому низу ви побачите написи «Звернутися до служби підтримки» і «Відмовитися від послуг». Вам потрібна остання. Натисніть на неї.
5
Перед вами відкриється вікно, в якому ви можете вказати причину, через яку ви хочете видалити профіль на Одноклассниках (можете і не вказувати). Наберіть в невеликому полі ваш пароль і клікніть на кнопку «Видалити назавжди».
6
Якщо ж в останній момент ваша рука здригнулася, і ви не зважилися видалити свій аккаунт на Одноклассниках назавжди з усіма даними, накопиченими за час вашого перебування на сайті, ви можете просто приховати свій профіль від цікавих очей, обмеживши доступ до профілю на Одноклассниках колом своїх друзів. В меню, яке знаходиться трохи нижче вашої основної фотографії, перейдіть за посиланням «змінити настройки». Якщо цього пункту не видно в загальному списку, натисніть на значок стрілочки під пунктом «поповнити рахунок».
7
На новій сторінці, вам будуть доступні всі можливі настройки аккаунта, починаючи з зміни вашого номера телефону в профілі, закінчуючи зміною посилання на профіль. Але вас повинен цікавити тільки пункт «Закрити профіль». Клікніть на це посилання.
8
Перед вами з'явиться невелике віконце, яке попросить вас підтвердити ваше рішення про закриття профілю на Одноклассниках . Якщо ви дійсно цього хочете, натисніть на кнопку «Закрити». Після цього ваш профіль зможуть побачити тільки ваші друзі по Однокласникам.