Як прикрасити свій щоденник. малюнки в особистому щоденнику.

Особисті щоденники у фізичному вигляді в останній час втратили свою актуальність. Їх електронні аналоги - блоги, стали куди більш популярним методом вести щоденник. З одного боку, так особисті записи не знайде хтось з родичів вдома і не зможе дізнатися приховані там секрети. З іншого, звичний особистий щоденник - це не тільки записи в ньому, це ваш почерк, особливий запах і куди більш інтимна річ. Тим більше, його можна прикрасити різними способами і перетворити на повноцінну книгу з картинками про своє життя.
Інструкція
1
Хороший спосіб прикрасити свій щоденник - вклеїти в нього різні картинки. Ви можете створювати барвисті колажі з фотографій країн, які мрієте відвідати. Або вклеювати вирізані або роздруковані картинки різного одягу, яку хочете носити в майбутньому. Може бути в щоденнику будуть пам'ятні для вас фотографії з вами або вашими близькими.
2
Якщо у вас є талант художника чи просто бажання малювати, сторінки особистого щоденника - відмінне місце для цього. Абстрактний живопис, чиїсь портрети або просто малюнки без сенсу, образу і форми. Все це добре виражає емоції. Перечитуючи щоденник через час, вам напевно буде цікаво подивитися ваші твори.
3
Особистий щоденник також добре підходить для тренування в навичках каліграфії. Старанно виводити красиві літери чийого-небудь імені, або писати таким способом записи в щоденнику - відмінний спосіб прикрасити його.
4
Зміна пір року сильно впливає на зміну настрою. До того ж, це певне завершення чергового етапу у вашому житті. Ми можете збирати різноманітні гербарії і вклеювати їх у свій особистий щоденник. Пожовклі пелюстки дерев будуть гарним доповненням до ваших думкам і спогадам про минулу осені.
5
В щоденник можна не тільки вклеювати що-небудь. На його сторінках можна що-небудь вирізати. Можна робити це для прикраси, або можливо навіть для створення секретного відділу в вашому щоденнику.