Як встановити монітор для ПК.

Монітор - найважливіша складова частина будь-якого персонального комп'ютера. На ньому відображається вся візуальна інформація, яка надходить з системного блоку. Виробництвом комп'ютерних моніторів займаються сотні компаній на всіх континентах. Однак найбільш популярними серед користувачів вважаються монітори марок Samsung, LG, SONY і деякі інші.

Перевірте наявність кабелів Щоб встановити монітор самостійно, зовсім не потрібні будь-які специфічні знання або навички. Зробити це може практично будь-який користувач, знайомі лише з азами поводження з комп'ютером. Абсолютна більшість сучасних моніторів автоматично визначаються операційною системою Windows і не вимагають установки драйверів. Єдина обов'язкова умова, необхідна для їх успішного підключення - наявність спеціальних електрокабелів, що з'єднують монітор з системним блоком і розеткою електроживлення.

Щоб встановити монітор правильно, не потрібні особливі навички!

Підключення монітора відбувається так. Акуратно дістаньте його з пакувальної коробки і поставте на комп'ютерний стіл. Потім дістаньте з неї пакет з кількома електрокабелями. Один з них необхідно вставити в спеціальний роз'єм монітора, на його задній панелі. Вилку цього кабелю підключайте до вільної розетці в мережевому фільтрі чи подовжувачі. Другий електрокабель підключається безпосередньо до системного блоку комп'ютера. Потім візьміть штекер довгого кабелю, що йде з монітора, і вставте його в спеціальний роз'єм на задній панелі системного блоку. Після цього акуратно завіньтіте встановлені на ньому гвинтики. Щоб перевірити, чи все ви зробили правильно, включіть монітор і комп'ютер.

Щоб встановити монітор самостійно, вам можуть знадобитися драйвера

Якщо після включення монітор заробив і ви бачите на ньому будь-які зображення, значить з ним все в порядку. Якщо зображення відсутній і при цьому не горить зелена лампочка-індикатор в його нижній правій частині, перевірте ще раз місця з'єднання всіх електрокабелей.Как вже зазначалося, більшість сучасних моніторів автоматично визначаються операційною системою. Тому відразу після завантаження ви можете встановити комфортні для вас параметри дозволу і частоту оновлення екрану. Зробити це можна, клацнувши правою клавішею миші по робочому столу і вибравши в меню пункт Властивості. Потім вибирайте закладку Параметри - в ній ви зможете налаштувати необхідне вам дозвіл. Клацнувши по кнопці Додатково, у знову вікні, вибирайте закладку Монітор - вона і регулює частоту поновлення екрана.Еслі ці параметри неактивні, значить, вам необхідно встановити драйвера монітора. Вони входять в комплект поставки у вигляді звичайного CD-диска. Вставляйте його в привід, при цьому автоматично запуститься майстер установки. Він допоможе вам встановити монітор правильно, просто чітко дотримуйтесь його інструкції і натискайте на кнопки Далі. Після установки драйверів перезавантажте комп'ютер.