Як підібрати газовий котел.

Щоб правильно підібрати газовий котел необхідно оцінити його потужність. Одного кіловата - достатньо для опалення десяти квадратних метрів площі. Також слід визначитися і з ГВС.
Інструкція
1
Насамперед варто звернути увагу на потужність апарату. Зазвичай вона вказується в кіловатах. Щоб визначити, яка потужність потрібна саме вам, досить знати, що для опалення десяти квадратних метрів потрібно близько одного кіловата потужності. Тобто співвідношення десять до одного. Досить проста формула. Котел може бути одноступінчастим (з фіксованим рівнем потужності) і двоступінчастим (два рівня потужності), можливий ще варіант із модуляцією, тобто плавним регулюванням. В цілях економії вигідніше брати двоступеневі котли або котли з модуляцією, це допоможе знизити витрату палива.
2
Друге, на що варто звернути увагу, це можливість використовувати котел для водопостачання. Для цього вам варто придбати двоконтурну модель. В такому котлі один контур відповідає за опалення, а другий за нагрів води. Якщо ви маєте потребу у великій кількості гарячої води, доцільно буде придбати бойлер-ємність, яка попередньо нагріває воду і довго зберігає її гарячою. Така ємність може бути вбудованою в котел або підключатися додатково.
3
Третім аспектом вибору буде розташування котла. Настінний або підлоговий? Настінні моделі вийшли на ринок не так давно. В них полягає відразу і пальник, пристрій управління разом з теплообмінником, пара насосів, манометр, термометр і інші елементи. Це робить такий котел повноцінним мобільним пристроєм. Підлогові же котли влаштовані таким чином, що пальник зазвичай є надувний і змінною, вона може бути газової, а може бути жидкотопливной. Газовий варіант простіше, дешевше і тихіше. Жідкотоплівний дорожче, але могутніше, і зовсім не залежить від коливання тиску газу.
4
Четвертим, немаловажним умовою котла був і залишається димохід. Найбільш активно зараз споживачі вибирають котли з примусовим видаленням продуктів згорання. Такі системи використовують невеликий коаксіальний димохід. Щоб вивести його досить маленькою дірки в стіні. Такі труби коштують набагато дешевше звичайних. Плюс до того вам не буде вимагатися приплив повітря для підтримки горіння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fYAw_fKoX9Q