Як вчити англійську початківцям.

Ви вирішили почати вивчення англійської мови, і тепер перед вами стоїть питання - як правильно це зробити? Існує ряд ефективних методик і програм, що включають собі прочитання текстів і статей англійською, прослуховування аудіозаписів, спілкування з носіями і т.д., які допомагають швидше засвоїти матеріал. У кожному разі, вивчити мову - значить зробити виконати велику роботу, пройти довгий шлях. Головне - це ваша рішучість і чітко поставлена мета.
Інструкція
1
Емоційний настрій. Постарайтеся зробити процес навчання приємним для себе, ваші позитивні емоції пробуджують вашу тягу до знань, допомагають краще засвоїти правила. Спілкуйтеся з цікавими вам людьми на мові, що вивчається, переглядайте ваші улюблені фільми в оригіналі. Читайте статті та книги ваших улюблених авторів.
2
Частіше використовуйте нові слова. Найпростіший і зручний спосіб запам'ятати слово - почати часто його використовувати. Спробуйте задіяти його в різних контекстах, розповідаючи історію, переводячи статтю або просто базікаючи зі знайомим з іншої країни по скайпу.
3
Повірте в себе. Не варто зосереджуватися на своїх невдачах і твердити що "мови вам не даються". Не важливо, скільки трійок ви отримали в школі, це ніяк не пов'язано з вашими розумовими здібностями. А повторюючи фразу "у мене все вийде", ви подумки програмуєте свою підсвідомість на отримання позитивного результату. Все в ваших силах.
4
Поставте чітку мету. Ваше прагнення до оволодіння мовою - це вже половина успіху. Можливо, ви вирішили вивчити мову для резюме на роботу своєї мрії або влітку вирушите підкорювати іноземців своїм відмінним знанням англійської, може бути, ви плануєте вчитися або стажуватися за кордоном. Будь-яка ваша мета надає сенс вашого навчання і додає вам бажання продовжувати навчання.
5
Задіюйте своє несвідоме. Більше розважайтеся під час навчання. Практикуйтеся, дивіться фільми, слухайте музику і новини англійською мовою. Ваше несвідоме засвоює все в два рази швидше, ніж свідоме. Не варто засиджуватися біля словника в пошуках незрозумілих слів, ви запам'ятаєте краще, придбавши цей досвід в процесі спілкування.