Як встановити пароль на комп'ютер самостійно. Як встановити пароль на комп для одного користувача.

Встановлений на комп'ютері пароль допомагає захистити зберігається на ньому інформацію від сторонніх. Він в обов'язковому порядку повинен бути встановлений на всіх комп'ютерах організацій, а також простих користувачів. При цьому встановити пароль на комп'ютер самостійно дуже просто. При послідовному виконанні всіх необхідних дій це займає, як правило, 3-4 хвилини.

Щоб встановити пароль на комп'ютер правильно, спочатку його потрібно придумати! Але перед тим як приступити до установки пароля, вам необхідно його придумати. Це не так просто, як здається на перший погляд. Фахівці не радять використовувати в якості пароля дату народження користувача, його ім'я або прізвище, а також іншу персональну інформацію. Також не варто використовувати слова Пароль, Оцінки Нетпароля, які так люблять деякі користувачі. Всі вищеперелічені варіанти не підходять тому, що при зломі комп'ютера зловмисники або спеціальні програми-віруси першим ділом пробують саме ці комбінації. Також бажано, щоб пароль на комп'ютері був комплексним, тобто поєднував у собі як літерні, так і цифрові символи. Загальна довжина пароля для операційних систем Windows повинна становити не менше 6 символів. В ідеалі пароль повинен бути яким-небудь абстрактним поняттям або визначенням, ніяк не пов'язаним з біографією користувача або родом його занять. Один з найпростіших способів придумати надійний пароль - відкрити випадкову книгу на випадковій сторінці, запам'ятати перше-ліпше на очі слово і додати до нього сьогоднішнє число місяця.

Встановити пароль на комп'ютер самостійно можна через панель управління

Отже, щоб встановити пароль, натискайте на кнопку Пуск. Далі вибирайте пункт Налаштування, в ньому - Панель управління. У знов вікні, клікайте по розділу Облікові записи користувачів. Щоб встановити пароль на комп'ютер правильно, виділіть обліковий запис вашого комп'ютера і тисніть на кнопку Створення пароля. На моніторі з'явиться меню з двома порожніми рядками. В першу необхідно ввести пароль, у другій - підтвердити його. Як тільки ви це зробите, натискайте на кнопку Створити пароль, розташовану внизу меню. Пароль буде створений автоматично. Після цього перезавантажуйте комп'ютер.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2I2U_UJh4gw
Розрізняють декілька видів паролів, які можна встановити на комп'ютер. Вони забезпечують захист окремих меню або повністю запобігають можливість зміни параметрів роботи ПК.
Інструкція
1
Спочатку встановіть пароль для всіх користувачів, які зареєстровані в операційній системі. Особливу увагу приділіть облікового запису із правами адміністратора. Увійдіть в операційну систему, використовуючи будь-яку обліковий запис. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Облікові записи користувачів».
2
Виберіть пункт «Створення пароля для свого облікового запису". Два рази введіть однаковий комбінацію цифр і букв і вкажіть слово, яке буде для вас підказкою, якщо ви забудете свій пароль. Натисніть кнопку «Зберегти пароль». Повторіть цю процедуру для всіх інших облікових записів.
3
Тепер перезавантажте комп'ютер і увійдіть в меню БІОС. Для цього натисніть клавішу Delete на початку запуску комп'ютера. Виділіть пункт Set bios password і натисніть клавішу Enter. Два рази введіть потрібну комбінацію. Бажано використовувати латинські літери. Виділіть пункт Save & Exit і натисніть клавішу Enter. Наявність цього пароля запобіжить небажану зміну параметрів роботи комп'ютера.
4
Тепер знову увійдіть в меню БІОС. Виділіть пункт Set supervisor password і натисніть клавішу Enter. Задайте нову комбінацію і збережіть налаштування. Тепер при включенні комп'ютера відразу буде з'являтися вікно введення пароля. Воно запобігає не тільки вхід в меню БІОС або завантаження операційної системи, але і можливість установки нової ОС, форматування розділів або запуску будь-яких Мультізавантажувальний дисків.
5
На жаль, bios і supervisor passwords не є надійними. Якщо ви забули один з цих паролів, то вимкніть комп'ютер і розберіть системний блок. Вийміть невелику батарейку, розташовану на материнській платі, з гнізда. Замкніть контакти, до яких вона примикала. Поверніть батарейку на місце та увімкніть комп'ютер. Скинувши настройки BIOS, ви відключили два вищевказаних пароля.