Як збільшити обсяг губ.

Багато жінок частенько бувають незадоволеними своєю зовнішністю. Те груди здається їм занадто маленькою, то нове плаття зовсім не дивляться через випирають боків, то губи виглядають зовсім тонкими і «не смачними». Збільшити обсяг губ можна в домашніх умовах за допомогою нескладного комплексу щоденних вправ, для яких не потрібно ні спеціальних дорогих косметичних засобів, ні особливих тренажерів.
Інструкція
1
Вправа №1. Спершу необхідно сильно витягнути губи вперед. Потім відкрити рота і щільно зімкнути губи , при цьому, повністю розслабивши м'язи обличчя.
2
Вправа для збільшення обсягу губ №2. Рот спочатку необхідно тримати закритим. Не відкриваючи його, слід рухати губами вправо і вліво. Потім кілька разів потрібно образно намалювати губами вісімку.
3
Вправа №3. Рот потрібно злегка відкрити, а мова висунути якнайдалі. У такому положенні необхідно затриматися на 3 секунди. Далі рот потрібно закрити, мова прибрати, а лицьові м'язи розслабити. У такому положенні слід протриматися протягом 2 секунд.
4
Вправа №4. Сильно витягнувши губи вперед, потрібно різко видихнути повітря. Потім губи необхідно розслабити на пару секунд. Такий рух дуже схоже на задування вогню свічки.
5
Вправа для збільшення обсягу губ №5. Спершу потрібно зробити глибокий вдих. Потім скласти губи в трубочку і сильно надути щоки. Повітря спочатку слід видихати повільно і потроху, а під кінець його потрібно різко виштовхнути двома-трьома поштовхами.
6
Вправа №6. Тренування, спрямована на те, щоб збільшити обсяг губ, починається з повільного і протяжного вимовляння звуків А-У-І-О. Далі потрібно зробити глибокий вдих, надути щоки крізь напівзімкнуті губи таким чином, щоб вони завібрували. Звук повинен вийти схожим на низьке гудіння.
7
Вправа №7. Для початку потрібно набрати повні груди повітря. Потім слід з силою видути його крізь стислі в трубочку губи і порахувати про себе до п'яти. Далі м'язи обличчя потрібно розслабити, відкрити рот і сильно розтягнути губи в широкій посмішці.
8
Вправа №8. Регулярний свист, між іншим, є відмінним помічником в прагненні збільшити обсяг губ.
9
Кожна вправа, призначене для збільшення обсягу губ, необхідно проводити по десять разів щодня. Поступово кількість повторів вправ слід довести до двадцяти.