Зв'язок з компанією.

Зв'язатися з будь компанією можна кількома способами: зателефонувати, відправити їй факс, електронною поштою або через програми-комунікатори (скайп, ICQ та ін.) Або скористатися послугами поштового зв'язку. Ефективність і перевагу кожного способу залежить від приводу для звернення та реакції на нього компанії.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - телефон або факс;
  • - адреса електронної пошти;
  • - аккаунт в тій чи іншій програмі-комунікаторі ;
  • - поштовий конверт та бланк повідомлення про вручення.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте телефонний номер компанії (знайти його можна в телефонних довідниках, на корпоративному сайті і в інших відкритих джерелах), можна просто по ньому подзвонити. Ви можете попросити з'єднати вас з потрібним співробітником або попросити переадресувати до того з них, до чиєї компетенції відноситься ваш вопрос.Не виключений, проте, і варіант, коли на тому кінці дроту пошлються на відсутність потрібного спеціаліста або просто відмовляться вас з будь-ким з'єднувати .Зная номер факсу, ви можете подзвонити по ньому і відправити своє послання. Однак немає ніякої гарантії, що то не буде проігноровано.
2
У міру розвитку інформаційних технологій все більше підприємств та організацій активно використовують можливості інтернету: корпоративний сайт, електронна пошта (важко уявити сьогодні фірму, з якою було б не можна зв'язатися цим способом), різні онлайн-коммунікатори.Само собою, при використанні компанією електронних способів зв'язку із зовнішнім світом ви можете знайти всі необхідні контакти на її сайті і ними скористатися, скопіювавши електронну адресу і направивши лист на нього або ж повідомлення через скайп, ICQ або іншу аналогічну программу.Стопроцентной гарантії успішного контакту немає. Відповідять вам лише в разі, якщо вважатимуть за потрібне.
3
Самий старий спосіб зв'язку - звернення поштою. Він найдовший, але переважний в конфліктних ситуаціях. Якщо ви направляєте в компанію претензію або інший лист подібного плану, повідомлення про вручення буде підтвердженням того, що відправлення досягло адресата і дасть можливість при вирішенні проблеми через суд вимагати від компанії додаткових компенсацій за ігнорування вашого звернення або невмотивована відмова.