Як встановити opera mini на samsung. Як встановити opera на сумісного.

Opera Mini представляє собою швидкий і компактний WEB-браузер, який забезпечує доступ в інтернет з мобільного телефону. За допомогою цього браузера ви отримуєте доступ до WEB-сайтам, електронною поштою, і іншим розвагам.
Інструкція
1
Якщо ви хочете встановити оперу-міні на самсунг, для початку переконайтеся, що телефон має браузер, який забезпечує доступ в інтернет. Телефони підключаються до мережі завдяки спеціальним точкам доступу. Практично кожен сучасний телефон продається з уже налаштованої точкою доступу, а значить, проблеми з установкою опери-міні бути не повинно. Телефон також повинен мати активоване wap і підтримку Java.
2
Візьміть телефон і в адресному рядку браузера наберіть «mini.opera.com».
3
Бачите вікно, в якому ви зможете побачити свою модель телефону або ж її аналог? Відповідно зі своєю моделлю або її аналогом ви скачаєте Java мидлет Opera mini. Врахуйте, що викачування програми з офіційного сайту означає, що браузер буде англійською мовою, хоча зараз існує і безліч переказів на нашу рідну мову.
4
Далі ви просто прямуєте вказівок, які будуть з'являтися на вашому дисплеї, і встановлюєте браузер. Після завершення процесу установки за допомогою меню вашого самсунга запускаєте саму програму. От і все, як бачите, все досить просто!