Як поліпшити роботу у своєму відділі.

Яким би суворим начальником ви не були, і як не гарна була б дисципліна в вашому відділі , - показником продуктивної роботи це не є. Співробітники можуть приходити вчасно на роботу і сидіти цілий день за робочим столом, відволікаючись тільки на обід, але продуктивність праці при цьому буде залишатися низькою, а реалізація проектів затягуватися на невизначений час. Як начальнику, вам необхідно поліпшити роботу у своєму відділі і можливостей для цього чимало.
Інструкція
1
Ваш відділ повинен стати командою, яку згуртовують спільні цілі та завдання. Продумайте і розпишіть всі технологічні процеси, які здійснюються вашим відділом і закріпіть за кожною людиною чітко обумовлені обов'язки. Поговоріть з кожним, поясніть співробітникові те коло завдань, які необхідно вирішувати саме йому і підкресліть, наскільки важлива його робота для всього колективу.
2
Для вирішення якихось окремих завдань, створюйте групи зі співробітників свого відділу, враховуючи їх психотип і особливості характеру кожного. При такому підході ці "мікро колективи" будуть саморегулюватися і виконувати доручену роботу з максимальною віддачею.
3
Щоб співробітники відділу розуміли і бачили загальну задачу, цікавилися її реалізацій, проводите щотижневі або щомісячні планерки, на яких працівники аналізуватимуть виконану роботу і намічати етапи, які необхідно виконати за наступний звітний період. На таких планерках колектив зможе побачити і оцінити внесок кожного, тому охочих підвести своїх колег і не виконати роботу вчасно, стане менше.
4
Велику справу - мотивація. Коли ваші співробітники будуть зацікавлені в кінцевому результаті праці відділу, то значно підвищиться і їх віддача. Ви, як начальник відділу, маєте можливість впливати на величину матеріальної винагороди. Використовуйте цю можливість для стимулювання нарівні з усними подяками. Вони теж важливі для ваших підлеглих, які розумітимуть, що їх праця помітний і старання оцінено по достоїнству.
5
Не заводьте ніколи улюбленців і фаворитів. Колектив повинен знати, що грошова оцінка праці кожного його члена залежить тільки від якості виконання дорученої йому роботи.
Корисна порада
Що стосується корпоративних правил, то тут важливіше дисципліна, пов'язана з виконанням робочих доручень вчасно і з високою якістю. Дозвольте своїм працівникам злегка коригувати свій робочий час, і віддача від них буде значно більше.