Як прати в машині автомат. норма прального порошку в пральну машину автомат.

Пральна машина- автомат істотно полегшила життя сучасним господиням. У неї є програми для прання будь-якого білизни, при будь-якій температурі і численні програми віджиму і сушіння. Необхідності прати руками просто немає. Щоб речі добре відпиралися, не линяє і виглядали як нові, а машина довго служила, потрібно правильно робити завантаження білизни, не перевищуючи допустимі норми по даній програмі прання, засипати потрібний порошок і засоби для захисту машини від накипу, яка нерідко призводить до поломки.
Інструкція
1
Все білизна розсортуйте за кольором, виглядом тканини і по допустимій температурі прання зазначеної на етикетці.
2
Біле бавовняну білизну періть при температурі 60-90 градусів і завантажуйте машину по гранично допустимій нормі зазначеної від виробника. Все білизна перевірте на наявність сторонніх предметів, завантажте в машинку, закрийте дверку. В відсік для порошку насипте порошок для машини- автомат , який призначений для прання білої білизни. Якщо ви перете рідким порошком, то його можна залити безпосередньо в барабан машини перед завантаженням або в відсік для порошку при запуску машини. Кондиціонер для білизни налийте в відсік для кондиціонера до зазначеної відмітки. Встановіть потрібний температурний режим, потрібні обороти віджимання і натисніть кнопку «пуск». Температурний режим можна виставляти вказаний на пранні за даною програмою або нижче.
3
Все кольорове білизна періть окремо на програмі для кольорової білизни і при відповідному температурному режимі. Прати кольорове білизну можна рідким засобом або порошком з позначкою «колор». Якщо кольорове прати порошком для білого білизни, то воно швидко втратить первісний колір.
4
Речі з вовни і в'язані речі періть на спеціальній програмі і рідким засобом, призначеним для прання речей з шерсті і кашеміру.
5
Тонке і шовкову білизну потрібно прати окремо на спеціальній програмі. Закладайте всього 2-3 речі з тонкого білизни. Програму "сушка" не використовуйте. Віджим не ставте зовсім або ставте мінімальний. Використовуйте рідкий засіб для прання делікатних тканин.
6
Якщо при пранні ви не додаєте спеціальний засіб, що захищає пральну машину, барабан і нагрівальні елементи від накипу, то один раз на місяць використовуйте спеціальний засіб від накипу і включайте програму без завантаження білизни. Від накипу можна використовувати лимонну кислоту, яка продається в пакетах у вигляді порошку. Засинайте один раз на місяць 10 пакетів лимонної кислоти і включайте програму без завантаження білизни.
Зверніть увагу
Серед основних переваг використання такого засобу побутової хімії, як рідкий порошок для прання, необхідно відзначити: більш дбайливе вплив на тканину; відсутність так званої «порошкової пилу», потрапляє в дихальні шляхи і викликає алергічні реакції, що особливо актуально для людей з чутливою шкірою
Корисна порада
Найкращим чином «рідкі порошки» підходять для прання слабозагрязненного білизни. При цьому ви можете одночасно прати білизну різних забарвлень, звичайно, за умови, що до складу засобу входять добавки, що перешкоджають переносу барвника на тканину, а прання ви проводите при низькій температурі (30-40 ° C). В сучасних пральних машинах навіть передбачені спеціальні програми прання для слабозагрязненного білизни.