Як прикрасити зал на день народження. Прикраси на день народження своїми руками.

Як прикрасити зал до дня народження? Досить частий і часом складне питання, що виникає напередодні торжества. Для організації та проведення подібного роду свята можна вибрати зал із чудовим, красивим, витонченим інтер'єром, але це лише красива обстановка, не більше. Нам потрібно, щоб інтер'єр в залі був ще й святковим. Як же створити подібну атмосферу в залі, не звертаючись при цьому до спеціалізованих фірм і компанії? Можна зробити все своїми власними руками. Для цієї справи варто докласти особливі зусилля.
Інструкція
1
Отже, з чого ж почати? За традицією, почніть з самого традиційного - повітряних куль. Ніщо сьогодні не здатна створити такої святкової атмосфери, як вони. Для більш видовищного ефекту радиться використовувати гелієві кулі. Ви можете звернутися в спеціальні служби або закупити кульки самим, і ваш інтер'єр сяятиме різнокольоровими вогнями, в польоті, в повітрі.
2
На стінах або ж при вході в зал, можете використовувати такий прийом, як «кулькові грона». Для даного прикраси необхідно заздалегідь купити кульок.
3
Зв'язуємо кулі по 3-5 штук разом.
4
Після використовуємо такі варіанти, як наприклад: - Прив'язати кулі до спинок стільців. Досить простий і часто використовуваний спосіб. - Кулі, «ширяють» прямо над підлогою. Для такої прикраси вам знадобляться кулі, наповнені гелем. Для цього не забудьте заздалегідь заготовити так звані важки, звичайні камінці, обмотані зверху кольоровий фольгою. Кілька таких повітряних грон точно створять неуявну атмосферу в нашому зале.- Можете розкидати кулі по всьому периметру приміщення, що теж виглядає досить барвисто, красиво.
5
Для прикраси святкового залу також можуть придатися ялинкові гірлянди. Вони дуже добре виглядають на стінах, над вікнами, дверима, по їх периметру. Миготливі різними вогнями лампочки створюють святкову обстановку на будь-якому торжестві, навіть і на дні народження.
6
Ну, а тепер про наочної агітації. Що це таке? Це всілякі настінні листівки чи плакати. В цьому випадку, дуже важливо «Не перефарбувати». Якщо вам захотілося використовувати цей спосіб - використовуйте! Але не варто захоплюватися, використовуйте не більше 1-2 штук. Також не варто створювати довгих текстів. Підійдуть такого роду: «З днем народження, Оленька!».
7
Крім плакатів можна скористатися і настінної газетою, "текстової гірляндою", але й тут, так само, як і з плакатами - «Не заграватися!». Мабуть, на цьому все. Як бачите, прикраса святкового залу повністю залежить від вашої ж фантазії. Фантазуйте, у вас все вийде!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ElyJgYKwJ6k