Як чистити шкіряну сумку.

Стильні дамські сумочки з натуральної та штучної шкіри, як дорогоцінні камені, вимагають турботи, уваги і дбайливого догляду. У більшості випадків ретельна обробка підручними домашніми засобами з легкістю очистить вашу шкіряну сумочку. Щоб очистити шкіряну сумку від забруднення, дотримуйтесь простих правил.
Вам знадобиться
  • Спирт (65-70 відсотковий)
  • Мило
  • Вата
  • Рослинна олія (соняшникова, соєва, лляна, оливкова)
  • Бавовняна тканина
Інструкція
1
Цей метод підходить для видалення чорнильних плям і звичайних забруднень. Протріть забруднені області сумки ватним тампоном, просоченим спиртом. Чи не втирайте.
2
Залиште сумку на 15 хвилин, поки вона повністю не висохне.
3
Знову протріть забруднення чистої просоченої спиртом ваткою, щоб побачити, розчинилося Чи пляма. Повторіть процедуру, якщо залишилися якісь сліди.
4
Використовуйте змочену водою намиленную ганчірочку, якщо забруднення поверхневі. Знову ж сильно терти не варто, щоб сумка не ввібрала вологу.
5
Після процедур очистіть сумку трохи вологою тканиною.
6
На невеликий шматочок бавовняної тканини капніть трохи олії. Акуратно протріть тканиною сумку в тому місці, де щойно очищали її. Масло необхідно, щоб відновити блиск шкіри. Однак надлишки масла можуть зробити сумку занадто блискучою і навіть липкою.
7
Використовуйте інший сухий шматочок бавовни, щоб видалити надлишки масла. Тепер сумка виглядає як нова.
Зверніть увагу
Чи не застосовуйте спиртової метод для очищення замшевого сумки. Перш ніж чистити велику ділянку на своїй шкіряній сумці, проведіть випробування на непомітному шматочку. Якщо слідів на шкірі не залишається - перевірка пройдена успішно.
Корисна порада
Замість рослинного масла можна використовувати спеціальний захисний засіб для шкіри, яке продається в будь-якому взуттєвому магазині.