Як сформулювати пропозицію.

Відмінно підготовлене пропозиція призводить до укладення довгострокового контракту. Презентація покаже основні сторони пропонованої послуги, детально розкриє теми, які ви хочете торкнутися.
Інструкція
1
Техніка складання ділового пропозиції складається з двох основних частин. Перша буде включати опис можливостей бізнесу і ваші подальші плани його розвитку.
2
Інша частина покаже фінансову сторону зараз. Презентація не повинна бути занадто довгою. Розкрийте суть в доступній для правильного сприйняття потенційним партнером формі. Підготуйте схеми і картинки, що розповідають про шляхи розвитку на ринку.
3
Слід зробити акцент на результати співпраці, оскільки клієнти купуватимуть методи та інструменти тільки будучи в повній упевненості, що зможуть отримати бажані результати. Можна також привести ряд причин і факторів, що відрізняють представлений бізнес від інших конкурентів на ринку, підкресливши ваші досвід і досягнення.
4
Важливо при формулюванні ділових пропозицій бути реалістичним, не перебільшувати інформацію. Це допоможе уникнути незадоволених клієнтів і втрату коштів. Інакше надалі це зможе привести до відмови або навпаки сприяти переконання іншої сторони до співпраці. А результатом стане те, що ваше пропозиція - не що інше, як усього лише нездійсненний план.
5
Складіть ділове пропозиція у вигляді короткого і переконливого резюме. Зміст проекту має бути повністю направлено на потенційного клієнта і задовольняти його потреби та побажання.
6
Дайте зрозуміти, що спільна співпраця принесе істотні вигоди. Добре сформульоване пропозиція може грати вирішальну роль для проекту, в той час як погано складений бізнес-план може привести до невдачі, навіть якщо ваша діяльність йде відмінно. Саме такий підхід більш ефективний у роботі з потенційним клієнтом.