Як дати оголошення про продаж в інтернеті.

Сьогодні багато продавців активно використовують всесвітню мережу, так як дати оголошення про продажу в інтернеті стало набагато простіше й ефективніше, ніж розміщувати його на міських дошках оголошень, в місцевих газетах і на телебаченні.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в службах контекстної реклами, безкоштовних дошках оголошень, соціальних мережах і тематичних форумах.
Інструкція
1
Скористайтеся сервісами контекстної реклами, якщо ви плануєте дати комерційне оголошення . Найвідоміші рекламні служби - це "Google Adsense", «Яндекс-Директ» і «Бігун». Є й інші, такі як "LiveCliX", "Link", "WMlink". Зареєструйтесь в службі контекстної реклами, відповідно до внутрішніх правил системи. Почніть нову рекламну компанію, використовуючи наведені підказки. Після цього ваше оголошення з'явитися на різних інтернет-ресурсах.
2
Якщо ви хочете подати оголошення приватного характеру, то використовуйте для цієї мети безкоштовні дошки оголошень. Їх в мережі величезна кількість. Просто зареєструйтесь і розмістіть вашу інформацію. Також використовуйте гнучкі можливості соціальних мереж, таких, як російські - «Одноклассники.ру», «Вконтакте», «Мій Світ», «У колі друзів», і іноземні - "Twitter", "Facebook", "My Space" та інші . Дайте оголошення про продажу в «рупорі», виставте у вигляді «статусу» або просто залиште на вашій «стіні».
Зверніть увагу
Для продажу деяких видів товарів будуть потрібні ліцензія, сертифікат, гарантійний лист. В основному це характерно для ліцензованих видів економічної діяльності.
Корисна порада
Вам також стане в нагоді знання, як дати оголошення про продаж за допомогою форуму. Знайдіть відповідний тематичний форум, наприклад «Авто» або «Нерухомість». Просто зареєструйтесь і помістіть інформацію про продаж.